اخبار رمز ارز

بایننس قرارداد دائمی Toncoin را در میان هیاهوی بازار راه اندازی می کند

پلتفرم آتی صرافی بایننس، Binance Futures، در حال راه اندازی قراردادهای دائمی با Toncoin (TON) است.

طبق پست اول مارس این پلتفرم، بایننس مجموعه آتی خود را گسترش داده و قرارداد دائمی TONUSDT را در اول مارس ساعت 12:30 UTC با حداکثر اهرم تا 50 برابر راه اندازی خواهد کرد.

قابل ذکر است که معاملات نقطه ای TON هنوز در بایننس پشتیبانی نمی شود. ردیابی قیمت سکه و اطلاعات بازار در وب سایت این پلتفرم موجود است، اما در حال حاضر هیچ محصولی برای TON به جز قرارداد آتی وجود ندارد.

با راه‌اندازی TONUSDT، تیم Binance می‌تواند به دنبال هیاهوی روزهای اخیر در میان اخبار مربوط به TON باشد. این هفته پس از آن که بنیانگذار پیام رسان تلگرام، پاول دوروف، پاداش مالی برای صاحبان کانال های تلگرامی برای نمایش تبلیغات اعلام کرد، سکه رشد نشان می دهد. پرداخت ها با ارز دیجیتال TON انجام می شود.

در نتیجه این خبر، قیمت تن 30 درصد جهش کرد. در 28 فوریه، قیمت سکه از 2.15 دلار به 2.64 دلار در کمتر از یک ساعت افزایش یافت. طی 24 ساعت گذشته، پس از اعلام بایننس، این توکن به رشد خود ادامه داد و قیمت آن با بیش از 3 درصد افزایش به 2.70 دلار رسید.

بایننس قرارداد دائمی Toncoin را در میان هیاهوی بازار راه اندازی می کند - 1

این رشد علیرغم نگرانی برخی از کاربران مبنی بر اینکه ویژگی تبلیغات جدید تمرکز اکوسیستم TON را افزایش می دهد، رخ داد. دوروف بعداً اعلام کرد که برای محدود کردن سهم تلگرام در TON به حدود 10 درصد از عرضه، دارایی‌های اضافی در TON به سرمایه‌گذاران بلندمدت فروخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا