اخبار رمز ارزمتاورس

این 3 کوین متاورس امروز بیش از 468 درصد به دست آوردند: METAL، MRE، NJF

کوین های کریپتو متاورس از داغ ترین پروژه های موجود در بازار در حال حاضر هستند. اگرچه بازار کلی کریپتو در این هفته در حال معامله در حاشیه است، ما شاهد افزایش قیمت قابل توجهی از کوین های متاورس بوده ایم. این مقاله به سه کوین ارز دیجیتال متاورس می‌پردازد که بیشترین قیمت را امروز به دست آورده‌اند که بر اساس رشد 24 ساعته، از پایین‌ترین به بالاترین، مرتب شده‌اند.

Meta Legends (METAL) +486%

Meta Legends که اوایل امروز در 18 ژانویه 2021 راه اندازی شد، مجموعه ای از NFT است که بر روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شده است و به دنبال ایجاد یک اکوسیستم کامل برای دارندگان آن است.

Meta Legends برنامه Meta-Connect را توسعه داده و اعضای جامعه را به هم متصل می کند. کاربران می‌توانند مکان یکدیگر را روی نقشه پیدا کنند، NFT‌ها را به اشتراک بگذارند و تخمینی از ارزش آن‌ها دریافت کنند. علاوه بر این، Meta Legends به دنبال توسعه متاورس خود به نام Meta-Life است.

در Metaverse خود، کاربران می‌توانند کریپتوها را روی سهام گذاری کنند، زمین و آیتم‌ها را داشته باشند و دنیای Meta Legends را کشف کنند. Meta Legends دارای dApp است که کاربران می توانند از طریق کیف پول مرورگری مانند MetaMask به آن متصل شوند.

اگرچه Meta Legends به تازگی راه اندازی شده است، توکن BEP-20 METAL آن در 24 ساعت گذشته افزایش قیمت باورنکردنی بیش از 492 درصد داشته است. ارزش بازار آن 91 هزار دلار است. با حجم معاملات 24 ساعته 445 هزار دلار، در حال حاضر حجم خوبی از این پروژه وجود دارد.

 

Meteor Remnant Essence (MRE) +636%

MRE که در 15 ژانویه 2022 راه اندازی شد، توکن اصلی بازی دفاعی مبتنی بر بلاک چین Knight War: The Holy Trio است. Knight War یک بازی ARPG با مکانیک های نبرد خودکار است. این پروژه دارای یک اقتصاد دو توکنی متشکل از of Meteor Remnant Essence (MRE) و Knight War Spirits (KWS) است.

توکن های MRE را می توان با بازی در حالت های چند نفره و تک نفره بازی به دست آورد. توکن‌های KWS را فقط می‌توان از طریق رویدادهای اجتماعی خاص مانند مسابقات PvP، شکار رئیس‌های جهانی و موارد دیگر به دست آورد.

در حالی که در ابتدا بر روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شده بود، تیم به سمت راه حل لایه 2 Polygon حرکت خواهد کرد، تا پایگاه کاربری بازی رشد می کند.

بازی حول محور کاربرانی است که قهرمانانی دارند که می توانند به سلاح های NFT مجهز شوند. هر سلاح آماری را به قهرمان اضافه می کند و آن را قدرتمندتر می کند. هر چه یک قهرمان قدرتمندتر داشته باشید، توکن های بیشتری می توانید از طریق فعالیت های درون بازی به دست آورید.

MRE همچنین یکی از برترین برنده‌های دیروزاست که بیش از 300 درصد افزایش قیمت داشته است، به نظر می‌رسد این توکن امروز صبح حرکت صعودی بیشتری دریافت کرده است زیرا قیمت دوباره دو برابر شد. شما می توانید MRE را در PancakeSwap خریداری کنید.

 

NinjaFloki (NJF) +827%

NinjaFloki که در دسامبر 2021 راه اندازی شد، دارای نمودارهای دیوانه کننده و افزایش قیمت است. آخرین بار در 13 ژانویه در مورد Ninja Floki گزارش دادیم که قیمت آن بیش از 900٪ افزایش یافت!

NinjaFloki یک کوین رمزنگاری متاورس است که بر روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شده است. بازی آن با موتور Unity ساخته شده است که این روزها یکی از محبوب ترین گزینه ها برای پروژه های کریپتو Metaverse است.

بازی NinjaFloki دارای یک پلتفرمر دوبعدی نوستالژیک با افزایش سطح دشواری است. هرچه یک کاربر به سطح بالاتری برسد، توکن های بیشتری پاداش دریافت می کند.

. در حال حاضر، کاربران فقط می توانند آن را در Finexbox، یک صرافی در هنگ کنگ، خریداری کنند. مشخص نیست چه زمانی این توکن در PancakeSwap در دسترس خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا