اخبار رمز ارز

ایلان ماسک می گوید که دوج کوین بهتر از کوین های دیگر است

در پادکست اخیر لکس فریدمن، ایلان ماسک اظهار داشت که رمزارز دوج کوین بهتر از هر رمز ارزی است که تا به حال دیده است.

“بیت کوین در سال 2021 به طرز خنده‌داری آرام است”

ماسک بیت کوین و دوج را مقایسه کرد و از دوج کوین حمایت کرد. او به فریدمن یادآور شد که در مقایسه دوج کوین حجم تراکنش بالاتر و کارمزد تراکنش بسیار کمتری نسبت به بیت کوین دارد.

او گفت: ” شما نمی‌توانید از بیت‌کوین برای بسیاری از موارد به طور مؤثر استفاده کنید. شما حتی نمی توانید آن را به حجم بالاتری تبدیل کنید.”

رئیس تسلا و اسپیس ایکس سرعت تراکنش بیت کوین در سال 2021 را به طرز خنده داری آران توصیف کرد.با این حال، در سال 2008 زمانی که سرعت اتصالات اینترنتی به مراتب بدتر از الان بود ، این میلیاردر اعتراف کرده بود که  اندازه بلاک کوچک بیت کوین و زمان طولانی همگام سازی ، منطقی است.

 

بی میلی برای خرج بیت کوین وجود دارد

ایلان ماسک معتقد است، اگر جامعه ای انتظار دارد که ارزش یک کوین کریپتو در یک بازه زمانی معین به دلیل کمبود فزاینده افزایش یابد، مطمئناً تمایلی به خرج کردن آن وجود نخواهد داشت و مردم ترجیح می دهند آن را “هولد” کنند.

با این حال، به گفته او، اگر مقداری کم شدن یک دارایی کریپتو در طول زمان اتفاق بیفتد، احتمال اینکه این ارز به عنوان یک روش معمول پرداخت استفاده شود، زیاد است. انگیزه بیشتری برای استفاده از آن در این راه وجود دارد. اینجا بود که ماسک دوج را “بهتر از هر چیز دیگری که دیده ام” نامید.

در 13 دسامبر، زمانی که ماسک توسط مجله تایم به عنوان شخصیت سال معرفی شد، همچنین اظهار داشت که دوج کوین برای تراکنش‌ها بسیار مناسب‌تر از بیت‌کوین است.

 

آیا واقعا دوج برای تسلا بهتر از بیت کوین است؟

در بهار امسال، زمانی که ایلان ماسک با کنار گذاشتن پرداخت‌های بیت‌کوین برای خودروهای الکترونیکی تسلا به دلیل «نگرانی‌های زیست‌محیطی» صنعت کریپتو را شگفت‌زده کرد، بسیاری در توییتر کریپتو اشاره کردند که دوج بر اساس همان الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) اجرا می‌شود. بنابراین، استخراج دوج به اندازه بیت کوین انرژی مصرف می کند. علاوه بر این، استخراج دوج نیز با استخراج لایت کوین – یکی دیگر از ارزهای دیجیتال اثبات کار مرتبط است.

با این حال، در ماه دسامبر، ماسک توییت کرد که تسلا قصد دارد برخی از کالاها را برای فروش برای دوج کوین به عنوان یک آزمایش راه‌اندازی کند تا ببیند چطور پیش می‌رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا