اخبار رمز ارز

افزایش 24 درصدی Quant (QNT)

با کاهش قیمت  بازار کریپتو  در روزهای اخیر، چند آلت کوین رشد قابل توجهی داشته اند. یکی ازاین آلت کوین ها کوانت (QNT) است. کوانت با هدف پیوند بلاک چین ها و شبکه‌ها در سراسر جهان بدون به خطر انداختن کارایی یا  توانایی تداخل عملکرد، در ژوئن سال جاری راه‌اندازی شد. برای حل مشکلات توانایی تداخل عملکرد ، اولین سیستم عامل بلاک چین، به این ترتیب ایجاد شد.

شبکه Overledger که چندین شبکه بلاک چین را به هم متصل می کند، به عنوان یک سیستم عامل برای تکنولوژی ledger  توزیع شده ، توسعه یافته است. این پروژه ادعا می کند که اولین سیستم عاملی است که به طور خاص برای بلاک چین ایجاد شده است.

کوانت با استفاده از Overledger قصد دارد شکاف بین بلاک چین های مختلف را پر کند. کوانت می گوید درلایه بالای شبکه Overledger ایجاد شد تا پایه ای برای اقتصاد اکوسیستم دیجیتال آینده فراهم کند.

توسعه دهندگان Overledger می توانند برنامه های غیرمتمرکز چند زنجیره ای (که به عنوان MApps شناخته می شوند) را ایجاد کنند. برای ایجاد Mapp  در شبکه، توکن های کوانت، برای توسعه دهندگان مورد نیاز است. از زمان راه اندازی، تقریباً هر کسب و کاری هدفی برای تکنولوژی بلاک چین و ledger  توزیع شده پیدا کرده است.

کوانت برای اینکه به هر پروژه مبتنی بر بلاک چین اجازه دهد به هر بلاک چین دیگری متصل شود، سیستم عامل خود به نام   Overledger  را ساخت. یکی دیگر از کاربردهای این تکنولوژی توانایی تداخل عملکرد اپلیکیشن ها در داخل یک اکوسیستم بلاک چین، مانند اتریوم است.

علاوه بر چندین اتصال بلاک چین، کوانت چندین لایه را برای برنامه‌های کاربردی در سطوح مختلف ارائه می‌کند. کوانت علاوه بر لایه‌های تراکنشی و پیام‌رسانی، برنامه‌ای برای اشتراک‌گذاری و ارجاع پیام‌های متصل به سایر برنامه‌ها و فیلتر کردن و مرتب‌سازی برنامه‌ها ارائه می‌دهد.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت Quant امروز 212.83 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 189،081،685 دلار است. Quant در 24 ساعت گذشته 24.17 درصد افزایش یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا