اخبار رمز ارز

افزایش شتاب برای NuggetRush زیرا نهنگ های XRP سکه های عظیم را تغییر می دهند

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

NuggetRush (NUGX) بیش از 3.4 میلیون دلار در پیش فروش مداوم خود جمع آوری کرده است که فراتر از انتظارات است.

نهنگ‌های ریپل 75 میلیون سکه را انتقال داده‌اند که سود نمادین را افزایش داده است.

بازار XRP با جابه‌جایی 75 میلیون توکن توسط نهنگ‌های آن پرهیاهو است. این حرکت احساسات سرمایه گذاران را برانگیخته و صنعت کریپتو را با وجود رکود اخیر مجذوب خود کرده است. از آنجایی که قیمت‌های XRP نشانه‌هایی از احیای مجدد را نشان می‌دهند، یک میم کوین جدید به نام NuggetRush، با پیش فروش رایج خود جلب توجه می کند.

NuggetRush یکی از برترین میم کوین ها در زنجیره اتریوم است که دارای ویژگی های هیجان انگیزی است که آن را از سایر پروژه های دارای جذابیت memetic متمایز می کند. این ICO بلاک چین یک بازی برای کسب درآمد (P2E) ارائه می‌کند که با بازی‌های تاثیرگذار و کلکسیون‌های NFT (توکن‌های غیرقابل تعویض) ترکیب می‌شود. این مقاله به بررسی حرکت پیش‌فروش NuggetRush و تغییر شکل عظیم نهنگ‌های XRP می‌پردازد.

NuggetRush (NUGX): جذابیت در حال افزایش برای سفر پیش فروش

پیش فروش NUGX با ثبت فروش بیش از 254 میلیون توکن توجه را به خود جلب می کند. این ICO در آخرین دور خود است و با هجوم خریدارانی که به دنبال بهره مندی از پیشنهادات آن هستند، شتاب رو به رشدی را تجربه می کند. بیش از 3.4 میلیون دلار جمع آوری شده است که بیش از انتظارات سرمایه گذاران است.

NuggetRush در دور آخر خود با 0.019 دلار معامله می شود که 90 درصد افزایش نسبت به قیمت اولیه 0.010 دلاری خود دارد. تنها حدود 7 درصد از توکن های اختصاص داده شده برای این دور باقی مانده است که تاریخ راه اندازی آن را با قیمت لیست 0.020 دلار نزدیک می کند. این پروژه از سقف اولیه 215 میلیون توکن فراتر رفته است، که گواهی بر جذابیت روزافزون آن در میان سرمایه گذارانی است که به دنبال سکه های میم برتر هستند.

پیش فروش پر رونق آن تنها یکی از جذابیت های NuggetRush است. سرمایه‌گذاران به سمت مدل گیمیفیکیشن جذاب آن جذب می‌شوند، یک ویژگی نادر برای یک توکن ممتیک در لیست ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز.

این بازی P2E از NFT ها برای ارائه گیم پلی هیجان انگیز در متاورس ماینینگ استفاده می کند. سرمایه گذاران می توانند NFT هایی را خریداری کنند که شخصیت های بازی را با توکن های NUGX خود نشان می دهند و از آنها برای جستجوی گنج در معدن ها استفاده کنند.

این شخصیت ها دارای ویژگی هایی هستند که می توان آنها را برای گیم پلی بهتر و شانس برنده شدن ارتقا داد. از مکسول و اولیویا گرفته تا لیام و ایزابلا، این ویژگی‌ها متفاوت است و به هر بازیکن NuggetRush مزیت‌های متفاوتی در گیم پلی خود می‌دهد.

سرمایه گذاران در این پلتفرم در انتظار مجموعه ای از پاداش هستند. جوایز مشارکت در اکوسیستم در انتظار دارایی‌های دنیای واقعی به صورت طلا و پول نقد است که از NFT‌های کمیاب RUSHGEM تبدیل شده و به درب منزل تحویل داده می‌شود.

NuggetRush با ارائه یک استخر سرمایه گذاری که به کاربران فرصت های سرمایه گذاری بیشتری می دهد و در عین حال بر جوامع صنعتگران تأثیر می گذارد، در صدر پروژه های لیست ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز قرار دارد. NuggetRush با پتانسیل رشد و شفافیت خود که توسط حسابرسی قرارداد هوشمند تکمیل شده توسط SolidProof پشتیبانی می شود، به راحتی در لیست 100 برابر توکن های خرید قرار می گیرد.

احساسات مختلط XRP

XRP در بازار کریپتو روند رو به رشدی دارد، زیرا قیمت توکن آن پس از یک رکود عظیم، نشانه‌هایی از بهبود را نشان می‌دهد. این توکن افزایش قابل توجهی در قیمت های خود داشته است و در ماه گذشته نزدیک به 20 درصد افزایش یافته است. این سیر صعودی باعث ایجاد هیجان زیادی در XRP می شود سرمایه گذاران در بحبوحه فعالیت عظیم اخیر نهنگ ها در شبکه ثبت شده اند.

بر اساس داده‌های بازار از ردیاب بلاک‌چین Whale Alert، پس از جابه‌جایی ۷۵ میلیون سکه توسط نهنگ‌ها، توجه به توکن مورد توجه قرار گرفت. سه معامله نهنگ در دو ریپل انجام شد کیف پول‌هایی که ۷۵ میلیون توکن به ارزش بیش از ۴۷ میلیون دلار دارند.

کیف پول اول 30 میلیون XRP خرید، در حالی که کیف دوم 22.15 میلیون XRP به Bitstamp و 23.20 میلیون XRP به Bitso منتقل شد. این حرکت عمده باعث ایجاد احساسات متفاوتی در بین سرمایه‌گذاران شده است زیرا گمانه‌زنی‌ها برای تغییر قیمت آتی XRP بین نزولی، همانطور که توسط دامپ نشان می‌دهد، و صعودی، بر اساس انباشت توکن عظیم، ایجاد کرده است.

XRP احساسات متفاوتی را ثبت می کند زیرا انتظارات سرمایه گذاران از نزولی به صعودی پس از خرید و فروش گسترده تغییر می کند. در میان این روایت هیجان‌انگیز، NuggetRush جذابیت خود را حفظ کرده و توجه سرمایه‌گذارانی را که به دنبال دارایی‌های خوب برای دوره صعودی هستند، جلب می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه، به وب سایت پیش فروش NuggetRush مراجعه کنید

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا