اخبار رمز ارز

استارت آپ های بلاک چین پیک، میداس، سرمایه خطرپذیر ایمن BOB

سه متخصص بلاک چین در این هفته سرمایه گذاری خطرپذیر را به دست آوردند – یک شاخص صعودی که احتمالاً سرمایه گذاران بار دیگر در حال گرم شدن با بخش وب 3 هستند.

پیک

در 27 مارس، Peaq – یک بلاک چین لایه 1 (L1) که به طور خاص برای شبکه های زیرساخت فیزیکی غیرمتمرکز (DePIN) طراحی شده است – یک دور موفقیت آمیز سرمایه گذاری سری A را اعلام کرد و 15 میلیون دلار جمع آوری کرد.

Generative Ventures و Borderless Capital با مشارکت چندین سرمایه گذار برجسته، از جمله Spartan Group، HV Capital، CMCC Global و Animoca Brands، این تلاش را رهبری کردند.

Peaq با چشم اندازی برای ایجاد یک شبکه “اقتصاد اشیا”، هدف خود را غیرمتمرکزسازی زیرساخت ها و سیستم های فیزیکی، ارائه یک زیرساخت دیجیتال بدون مجوز و بدون مرز برای ماشین های به طور فزاینده هوشمند است.

این پلتفرم عملکردهای پشتیبان بسیاری را برای سازندگان برنامه ارائه می دهد که مدیریت دسترسی، عوامل هوش مصنوعی و تأیید داده های دستگاه را تسهیل می کند. اکوسیستم آن همچنین دارای ابزارهای پشتیبانی مانند پلت فرم ماشینی و شتاب دهنده شبکه زیرساخت فیزیکی غیرمتمرکز است که با Outlier Ventures همکاری می کنند.

Peaq قصد دارد از بودجه جمع‌آوری‌شده برای گسترش اکوسیستم خود استفاده کند که در حال حاضر میزبان بیش از 20 DePIN است، این DePIN‌ها صنایعی مانند تحرک، انرژی، اتصال، محیط زیست، کشاورزی و زیرساخت‌های دیجیتال را در بر می‌گیرند.

میداس

میداس 8.75 میلیون دلار سرمایه جذب کرد. این شرکت به رهبری دنیس دینکلمایر، مدیر عامل، در حال توسعه پروتکلی است که دارایی های دنیای واقعی را به عنوان توکن های ERC-20 صادر می کند.

دور تأمین مالی، که توسط Framework Ventures و BlockTower هدایت می‌شود، به تلاش‌های توسعه Midas و توسعه بیشتر پروتکل توکن‌سازی دارایی‌اش کمک می‌کند.

Midas همچنین mTBILL را معرفی می‌کند، یک استیبل کوین که به کاربران اجازه می‌دهد از اسکناس‌های خزانه‌داری ایالات متحده سود کسب کنند. به گفته این شرکت، این حرکت می تواند صنعت استیبل کوین را متزلزل کند، به ویژه با توجه به این ادعا که راه اندازی یک استیبل کوین در یک دوره نرخ بهره غیرصفر می تواند مخرب باشد.

در توضیح این خبر، دنیس دینکلمایر بر تعهد میداس به نوآوری تأکید کرد و اظهار داشت: «میداس در موقعیت خوبی قرار دارد تا به ارائه محصولات نوآورانه برای سرمایه‌گذاران ادامه دهد تا سرمایه، به ویژه سرمایه پایدار، را از طریق توکن‌های بازده در زنجیره نگه دارد و در عین حال از مجموعه کاملی از محصولات بهره می‌برد. برنامه های کاربردی defi مربوطه.

Peaq و Midas هر دو در برلین مستقر هستند. توانایی آن‌ها در جذب سرمایه نشان‌دهنده اعتماد سرمایه‌گذاران به پتانسیل فناوری بلاک چین برای برنامه‌های کاربردی در دنیای واقعی و توکن‌سازی دارایی است.

باب

به طور جداگانه، یک شبکه ترکیبی لایه 2 به نام Build on Bitcoin (BOB) با موفقیت 10 میلیون دلار سرمایه اولیه را جمع آوری کرده است.

Castle Island Ventures پیشرو دور تأمین مالی بود. Mechanism Ventures، Bankless Ventures، و فرشته‌های قابل توجه سرمایه‌گذاران، Dan Held و Domo، خالق استاندارد توکن BRC-20، همگی شرکت کردند.

این پروژه پیشگام که توسط یکی از بنیانگذاران الکسی زامیاتین رهبری می شود، به دنبال معرفی اولین راه حل بیت کوین L2 با سازگاری با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است.

این شرکت مستقر در لندن نیز در حال آماده شدن برای راه اندازی خود است ذوب برنامه در 27 مارس، به شرکت کنندگان امکان دسترسی زودهنگام به پلتفرم خود را می دهد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا