اخبار رمز ارز

آژانس هیبریدی قصد دارد وب 3، موسیقی و هوش مصنوعی را دوباره تعریف کند

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

I Am Hip Hop TV یک استارتاپ است که بر توزیع رسانه های دیجیتال قوی تمرکز دارد.

این شرکت با پخش محتوای جذاب در تمام کانال‌های اصلی رسانه‌های اجتماعی، دید برند را افزایش می‌دهد. این تعامل معنی دار کاربر را تحریک می کند که باعث آگاهی و تبدیل فروش می شود.

کلید موفقیت آنها استفاده تخصصی آنها از تجزیه و تحلیل پیشرفته برای اصلاح استراتژی خود برای دسترسی بهینه و تعامل مداوم است.

آنها یک فروشگاه یکپارچه برای برندهایی در هر اندازه هستند که به دنبال اجرای بازاریابی و تبلیغات خود در مقیاس هستند، و اینجاست که تلویزیون هیپ هاپ من هستم.

آن‌ها با بازیکنان بزرگی مانند Empire، Create Music Group و Sony Orchard همکاری می‌کنند که بر تخصص آنها تاکید می‌کند.

آن‌ها با TikTok و آژانس‌های خواهرش شراکت آژانسی دارند، که بیش از 3 میلیارد دنبال کننده برای آنها افزایش می‌دهد، و امکان آگاهی حداکثری را در بازارهای مختلف، به ویژه web3 و موسیقی فراهم می‌کند.

I Am Hip Hop TV در استراتژی‌های بازاریابی رشد نوآورانه با تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی، پلتفرم‌های تبلیغات برنامه‌ای، ابزارهای رسانه‌های اجتماعی و نرم‌افزار بازاریابی چندرسانه‌ای تجربه دارد و با موفقیت شکاف بین هوش مصنوعی، موسیقی، برندها و تأثیرگذاران مشهور را پر می‌کند.

این پلتفرم جریان اصلی ASS را در جوایز MTV به ارمغان آورد و حجم معاملات را 51 میلیون دلار در 24 ساعت افزایش داد.

IAmHipHopTV یک آژانس وب 3، هوش مصنوعی و موسیقی ترکیبی است

این آژانس با غول های با نفوذی مانند TikTok و شرکای خواهر خود همکاری کرده است که به آنها امکان دسترسی به شبکه گسترده ای را داده است.

همچنین بخوانید:   پیش‌فروش Pushd با چشم‌اندازی 27 هزار دلاری اتریوم و مواجه شدن Chainlink به دام افزایش می‌یابد

این به آنها امکان می‌دهد مستقیماً با KPIهای گسترده‌تر ارتباط برقرار کنند تا نتایج عملی را به دست آورند، هزینه‌های خود را کاهش دهند، آگاهی را افزایش دهند و تبدیل‌های فروش را افزایش دهند.

جرن هریسون، مدیرعامل و موسس تیم را با تخصص خود در بازاریابی رشد رهبری می کند. مسئولیت های او شامل ایجاد چشم انداز استراتژیک و وظایف تصمیم گیری است که توسط دانش او در زمینه بازاریابی اجرایی پشتیبانی می شود.

این ترکیب از طریق استراتژی‌های کسب درآمد نوآورانه که در 11 سال گذشته مؤثر بوده است، جریان‌های درآمدی را برای مشتریان افزایش داده است.

این تیم بیش از 100 میلیون دلار درآمد برای مشتریان خود ایجاد کرده است.

برنامه ریزی برای گسترش بیشتر

این شرکت با گسترش بیشتر افق خود در حال پیشرفت قابل توجهی در فضای وب3 و هوش مصنوعی است.

این شرکت چندین کمپین بازاریابی عملکرد را برای صنایع مختلف رهبری می کند و بر برتری منحصر به فرد خود نسبت به شرکت های توزیع موسیقی معمولی استوار است.

اگرچه رقابت شدیدی در وب3، موسیقی و هوش مصنوعی در حال رشد وجود دارد، شرکت های کمی می توانند با تجربه، دارایی ها، شبکه ها و منابع متعلق به این شرکت برابری کنند.

مشاوران مالی افزایش سود ناخالص سالانه بین 6 تا 11 میلیون دلار در سال 2024 را با بازگشت سرمایه بی نظیر پیش بینی می کنند.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا