اخبار رمز ارز

XRP، Monero با موانعی روبرو هستند در حالی که پیش فروش Rebel Satoshi سرمایه گذاران را هیجان زده می کند

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

در حالی که SEC در مورد جریمه ها و محدودیت های فروش نهادی ریپل (XRP) بحث می کند، Monero (XMR) کاهشی زیر 140 دلار را تجربه می کند، در حالی که سکه RBLZ Rebel Satoshi در بحبوحه بازار فزاینده میم کوین آماده رشد نمایی است.

SEC به دلیل فروش بحث برانگیز توکن های XRP، 2 میلیارد دلار جریمه می خواهد. افت Monero با وجود صعودی بودن در بازار ارزهای دیجیتال ادامه یافته است. در همین حال، رشد ساتوشی Rebel شدید بوده است و تقاضا برای توکن RBLZ آن در حال افزایش است. این رشد همچنین باعث افزایش تقاضا برای RECQ شده است که هنوز در مراحل اولیه پیش فروش است. گفته می شود پرش بعدی RBLZ یک پرش بزرگ است.

توکن RECQ Rebel Satoshi برای دور اول پیش فروش خود آماده می شود

پس از یک پیش فروش موفق، Rebel Satoshi تصمیم گرفت تا پیش فروش کند و RECQ، توکن جدیدی با اهداف کاربردی را معرفی کند. شهرت شورشی ساتوشی سر به فلک کشیده است.

Rebel Satoshi از پویایی سکه میم استفاده می کند و از رونق فعلی میم کوین استفاده می کند. علاوه بر این، راه‌های متعددی را برای کسب ثروت در بر می‌گیرد و به این ترتیب مشوق مشارکت در جامعه است. این راه ها به اثبات این موضوع کمک می کند که جوامع غیرمتمرکز می توانند ارزش را برای اعضای خود افزایش دهند. RBLZ در حال حاضر یک هدف بلندپروازانه برای رسیدن به ارزش بازار 100 میلیون دلاری تعیین کرده است.

Rebel Satoshi در اکوسیستم خود تجارت NFT و بازی های سودمند را ارائه می دهد. اعضای انجمن می توانند با معامله قطعات NFT از مجموعه با ارزش آن، ارزش کسب کنند. کاربران همچنین می‌توانند در استیک سکه شرکت کنند و برای کمک به امنیت آن، جوایز ارزشمند APY دریافت کنند. سکه ای که برای شرط بندی در Rebel Satoshi استفاده می شود RBLZ است، یک توکن حاکمیتی که کاربران می توانند در Coinstore، Uniswap، DEXTools و CoinGecko خریداری کنند.

RBLZ در طول پیش فروش خود 150٪ افزایش یافته است و کارشناسان می گویند که این تنها آغاز است. آنها می گویند که RBLZ به دلیل کاربردی بودن، جامعه و الگوهای رفتاری خود، در این فصل رهبری میم کوین را بر عهده خواهد داشت. این امر RBLZ را به یکی از آلتکوین های پیشرو تبدیل می کند.

با استفاده از رمز جدید RECQ Rebel Satoshi می توان به شبکه های خرید کالا و بازی برای کسب درآمد دسترسی داشت. این شبکه هنوز RECQ را راه اندازی نکرده است زیرا هنوز در مرحله پیش فروش Early Bird است. قیمت آن 0.0020 دلار است. با این حال، دور بعدی پیش فروش RECQ ارزش آن را به 0.0037 دلار افزایش می دهد که 85 درصد افزایش نسبت به قیمت فعلی آن است.

SEC از ریپل می خواهد که فروش XRP را متوقف کند

دعوای جاری بر سر فروش جنجالی XRP ریپل ابعاد جدیدی به خود گرفته است زیرا SEC درخواست جریمه 2 میلیارد دلاری کرده است. SEC همچنین از Ripple Labs می خواهد که فروش XRP به سرمایه گذاران نهادی را متوقف کند.

احساسات پیرامون شکایت جاری می تواند بر عملکرد XRP در سه ماهه دوم 2024 تأثیر بگذارد. XRP در اوایل ماه مارس با قیمت 0.6019 دلار معامله شد. کمتر از دو هفته بعد، XRP با 19.2 درصد افزایش به 0.718 دلار رسید. سپس با 18.6 درصد کاهش به 0.5844 دلار رسید و در اواخر مارس با 6.8 درصد بهبود به 0.6246 دلار رسید.

تحلیلگران می گویند آزمایشگاه ریپل می تواند درخواست SEC برای توقف فروش نهادی XRP را درخواست کند. برخی می گویند که پایان سریع پرونده ممکن است برای عملکرد XRP مفید باشد. علاوه بر این، آنها موافق هستند که XRP ممکن است 15.3٪ افزایش یابد و به 0.7204 دلار در سه ماهه دوم سال 2024 برسد.

مونرو علیرغم بهبود بیت کوین نزولی است

بازگشت بیت کوین به محدوده 70000 دلار تأثیر چندانی بر Monero نداشته است زیرا کاهش آن در ماه مارس ادامه دارد. علیرغم افزایش به 150 دلار در اواسط مارس، مونرو شتاب صعودی خود را از دست داده است. ارزش بازار Monero از اوایل فوریه بیش از یک میلیارد دلار کاهش یافته است.

ارزش XMR در ابتدای ماه 142.99 دلار بود. دو هفته بعد، با جهش 5 درصدی به 150.22 دلار رسید. سرمایه گذاران انتظار داشتند این افزایش ادامه یابد. با این حال، XMR به شدت کاهش یافت و تا اواخر مارس با 10 درصد کاهش به 135.06 دلار رسید.

کاهش مونرو به دنبال خروج از فهرست بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان، صورت گرفت. با این حال، تحلیلگران می گویند که ارتقاء اخیر Monero می تواند فعالیت توسعه دهندگان را در شبکه آن افزایش دهد. علاوه بر این، مونرو همچنین به دنبال لیست‌های جدید و مشارکت با صرافی‌های ارز دیجیتال است. تحلیلگران می گویند که این حرکت ممکن است نتیجه دهد و ارزش XMR را با 11 درصد افزایش به 149.98 دلار برساند.

برای اطلاع از آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی Rebel Satoshi مراجعه کنید یا از طریق تلگرام با Rebel Red تماس بگیرید.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا