اخبار رمز ارز

Worldcoin ادعا می کند تجارت خود کاملاً قانونی است، WLD با 10٪ افت مواجه است

تیم Worldcoin ادعا می‌کند که فعالیت‌های آن کاملاً قانونی است و با قوانین جاری در کشورهایی که سکه در آن نمایندگی می‌شود مطابقت دارد.

در پست 18 مارس، تیم Worldcoin اذعان می کند که این پروژه به گونه ای طراحی شده است که به طور کامل با تمام قوانین و مقررات حاکم بر جمع آوری و انتقال داده ها مطابقت داشته باشد. Worldcoin به دو لایحه صنعتی اشاره کرد: مقررات حفاظت از داده های عمومی اروپا (GDPR) و قانون آرژانتین در مورد حفاظت از داده های شخصی.

“Worldcoin به طور قانونی در همه مکان هایی که در دسترس است عمل می کند.”

تیم Worldcoin

این شرکت گفت که در راستای شفافیت کامل پروژه کار می کند و داده های بیومتریک حاصل را توزیع نمی کند و تاکید می کند که عنبیه اسکن شده فقط برای تایید کاربر استفاده می شود.

طبق گزارش CoinMarketCap، در 24 ساعت گذشته، در برابر پس‌زمینه انتشار، توکن اصلی پروژه WLD با 10 درصد کاهش به 8.71 دلار رسید. طی هفت روز گذشته، این توکن نیز پویایی منفی نشان داده است و قیمت آن 9.6 درصد کاهش یافته است. این سقوط مدت کوتاهی پس از رشد سریع WLD رخ داد، زیرا در طول ماه گذشته، قیمت این توکن تا 40٪ افزایش یافته است.

Worldcoin ادعا می کند که تجارت خود کاملاً قانونی است، WLD با 10٪ افت مواجه است - 1
منبع: CoinMarketCap

اظهار نظر Worldcoin در بحبوحه تصمیم رگولاتور اسپانیا برای ممنوعیت فعالیت این شرکت در این کشور است که Worldcoin سعی کرد درخواست تجدید نظر کند اما رد شد. قاضی دستور تعلیق Worldcoin را با توجه به خطرات مرتبط با داده های بیومتریک موجه دانست، اما نسبت به تأثیر اسکنرهای عنبیه بر حقوق افراد داده ابراز نگرانی کرد.

این شرکت همچنین در کشورهای دیگر به ویژه آلمان، فرانسه، کره جنوبی و کنیا با فشارهای نظارتی مواجه شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا