اخبار رمز ارز

Stellar, Dogecoin, Terra LUNA با بهبود بازار آلت کوین در حال افزایش هستند

طبق داده‌های CoinMarketCap، بازار آلت‌کوین‌ها در کنار بهبود بیت‌کوین در حال بهبود است و ارزهای دیجیتال برتر Dogecoin، Stellar و LUNA در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته‌اند.

CoinMarketCap

بیت کوین در 12 ژانویه پس از انتشار داده های تورم به بالاترین سطح 44342 دلار رسید. شاخص قیمت مصرف کننده در طول سال 2021 به میزان 7 درصد افزایش یافت که بالاترین میزان از ژوئن 1982 است. اتریوم نیز به بالاترین سطح 3420 دلار رسید و سپس به 3344 دلار رسید، مقداری که در حال حاضر معامله می شود.

الکس کروگر، اقتصاددان Cryptotrader ، قبل از انتشار داده‌های تورم پیش‌بینی کرد: “تورم فردا8:30 صبح EST در مسیر قرار می‌گیرد و حرکت معکوس کریپتو ادامه دارد. فروشندگان بیت‌کوین با حدود 46 هزار دلار دوباره درگیر می‌شوند، آلت کوین ‌ها از افزایش بیشتر لذت می‌برند.”

تقریباً تمام ارزهای رمزنگاری شده، به ویژه آنهایی که در 100 ارز برتر قرار دارند،  در 24 ساعت گذشته افزایش یافته اند.

Solana (SOL, +7.59%), Terra (LUNA, +6.20%), Dogecoin (DOGE, +10.26%) and Stellar (XLM, +5.45%)

افزایش اخیر Stellar (XLM) همزمان با این خبر است که حساب‌های مختل شده، نوع جدیدی از حساب Stellar که نقشه‌برداری از یک آدرس Stellar را برای چندین کاربر آسان می‌کند را منتشر کرده است.

Dogecoin سودهای دو رقمی را به ثبت رسانده است که در 24 ساعت گذشته بیش از 10.18 درصد با قیمت فعلی 0.171 دلار افزایش یافته است. همانطور که توسط U.Today قبلاً گزارش شده بود، Dogecoin به رادار نهنگ های زنجیره هوشمند بایننس (BSC) بازگشته است.

طبق داده های CoinMarketCap، Terra (LUNA) در 24 ساعت گذشته با قیمت فعلی 82 دلار افزایش یافته است. طبق اعلامیه اخیر OKEx Exchange که توسط یکی از بنیانگذاران Terra Labs به اشتراک گذاشته شده است، Do Kwon، Terra UST و USDC اکنون در سرویس OKEx staking در دسترس هستند.

ادامه حرکت صعودی برای آلتکوین ها؟

به گفته کارشناسان بازار، به نظر می رسد بیت کوین  و آلت کوین ها یک روند افزایشی را آغاز کرده اند. نمودار ETH/BTC در دو روز گذشته نشانه‌هایی از قدرت را نشان می‌دهد و در 12 ژانویه به 0.077 sats رسیده است.

حرکت‌های صعودی بیشتر می‌تواند مسیر را به سمت 0.08 sats باز کند، که ممکن است باعث ادامه روند صعودی آلت‌کوین‌ها در سراسر صفحه شود.

شاخص تسلط بیت کوین راه دیگری برای تخمین قدرت آلت کوین ها است. تسلط بیت کوین از زمانی که در 10 اکتبر به 46.69 درصد رسید، در حال کاهش بوده است. در زمان انتشاراین خبر، این شاخص 40.03 درصد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا