اخبار رمز ارز

Shiba Inu، Floki، Dogwifhat سرج

سه‌گانه سکه‌های میم – Shiba Inu (SHIB)، Floki (FLOKI) و Dogwifhat (WIF) – در بازار ارزهای دیجیتال موج ایجاد می‌کنند. هر دارایی دیجیتال افزایش قیمت قابل توجه و پیشرفت های قابل توجهی را تجربه می کند.

شیبا اینو که بر روی جهش اخیر بیت کوین (BTC) از مرز 64000 دلار گذشته است، در معاملات اولیه در 2 مارس شاهد افزایش سرسام آور قیمت آن به بالاترین حد چند ماهه بود.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت SHIB با 68.5 درصد افزایش به 0.00002196 دلار رسید که نشان دهنده افزایش هفتگی 122.8 درصدی بود. این افزایش قیمت با افزایش خیره کننده 407 درصدی حجم معاملات 24 ساعته همراه شد که مجموعاً به ارزش 7.389 میلیارد دلار رسید که باعث ایجاد خوش بینی در میان معامله گران و سرمایه گذاران در سطح جهان شد.

شیدایی سکه میم: شیبا اینو، فلوکی، داگویفت هات سرج - 1
نمودار قیمت 24 ساعته شیبا اینو | منبع: CoinGecko

یک تراکنش عظیم نهنگ که شامل انتقال 3.02 تریلیون SHIB بود باعث افزایش علاقه به این سکه شد.

آخرین تراکنش نهنگ در بحبوحه موجی از جریان های ورودی بزرگ انجام می شود که از 25 فوریه 700 درصد افزایش یافته است که نشان دهنده فعالیت خرید قابل توجهی است. قابل ذکر است، تعداد SHIB خریداری شده توسط دارندگان بزرگ از 336.79 میلیارد به 2.08 تریلیون بین 25 فوریه و 28 فوریه افزایش یافت.

این افزایش قیمت و فعالیت همچنین در میان انبوهی از پیشرفت‌ها در جامعه شیبا اینو، از جمله راه‌اندازی SHEboshi، راه‌اندازی آتی KNINE و پل FETCH Sharbi رخ می‌دهد که همگی به خوش‌بینی فزاینده پیرامون SHIB کمک می‌کنند.

سکه میم با تم سگ نیز شاهد افزایش قابل توجهی در نرخ سوختن خود بود، با افزایش خیره کننده 30187 درصدی در 1 مارس. با نابودی 3.75 میلیون SHIB در 24 ساعت گذشته، عرضه سکه همچنان در حال کاهش است و احساسات صعودی را بیشتر تقویت می کند. در میان سرمایه گذاران

شاخص‌های فنی و داده‌های مشتقات بیشتر از دورنمای صعودی شیبا اینو حمایت می‌کنند، زیرا احساسات خرید قوی در بازار حاکم است. با این حال، توصیه می شود احتیاط کنید زیرا شاخص قدرت نسبی (RSI) به شرایط خرید بیش از حد برای SHIB اشاره می کند که به طور بالقوه نشان دهنده دوره تثبیت آتی است.

قیمت های Floki، Dogwifhat سر به فلک کشیده است

فلوکی در رقابت برای دستیابی به دستاوردهای آخر هفته شرکت کرده است. براساس داده‌های جمع‌آوری کننده قیمت کریپتو CoinGecko، فلوکی تقریباً 80 درصد نسبت به 24 ساعت قبل افزایش یافته است و با قیمت 0.0001126 دلار معامله می‌شود.

قیمت جدید همچنین با افزایش تقریباً 890 درصدی حجم معاملات 24 ساعته میم کوین که به 1.277 میلیارد دلار رسیده است، افزایش یافته است.

شیدایی سکه‌های میم: شیبا اینو، فلوکی، موج داگویفت - 2
نمودار قیمت 24 ساعته فلوکی | منبع: CoinGecko

ارزش فعلی فلوکی طی هفت روز 219 درصد و طی دو هفته گذشته 245 درصد افزایش یافته است. در 30 روز گذشته، سکه 306 درصد به ازای هر CoinGecko افزایش یافته است.

در همین حال، Dogwifhat (WIF) به‌عنوان یکی دیگر از سکه‌های متمایز برجسته ظاهر شد و صعود سریعی را در سلسله مراتب رمزنگاری تجربه کرد. WIF با افزایش 21 درصدی قیمت به 1.26 دلار در زمان نگارش و افزایش حجم معاملات با 41.90 درصد به 232.9 میلیون دلار، توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است.

شیدایی سکه میم: شیبا اینو، فلوکی، موج داگویفت - 3
نمودار قیمت 24 ساعته Dogwifhat | منبع: CoinGecko

افزایش اخیر قیمت Dogwifhat به دنبال افزایش قابل توجه 318 درصدی در هفته گذشته است که WIF را به 100 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار تبدیل کرده است.

با توجه به اینکه Robinhood Europe اخیراً WIF را برای تجارت فهرست کرده است، در کنار شایعات مربوط به سایر صرافی‌های بزرگ که قصد دارند این سکه را فهرست کنند، هیجان پیرامون Dogwifhat همچنان رو به افزایش است.

فعالیت قابل توجهی از نهنگ ها نیز در بازار WIF مشاهده شده است، به طوری که گزارش شده است که یک سرمایه گذار بزرگ بیش از 673000 توکن WIF را به قیمت 1.36 دلار خریداری کرده است که نشان دهنده اعتماد به چشم انداز پروژه است.

این فعالیت ها، همراه با احساسات مثبت پیرامون WIF، پتانسیل دستاوردهای قابل توجهی را در ماه های آینده نشان می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا