اخبار رمز ارز

IBIT بلک راک با 14.7 میلیارد دلار در AUM پیشتاز ETF های بیت کوین است

بلک راک با 203754 بیت کوین انباشته شده برای سرمایه گذاران در کمتر از سه ماه و با گسترش بازار ETF بیت کوین، پیشتاز است.

بر اساس داده‌های رسمی مدیر دارایی به‌روزرسانی شده در تاریخ 12 مارس، ETF بیت‌کوین iShares (IBIT) بلک‌راک تا 11 مارس دارای ارزش 14.7 میلیارد دلاری است. بدون احتساب ETF GBTC تبدیل شده Grayscale، این IBIT را به بزرگترین ETF بیت‌کوین (BTC) در میان 9 ETF تبدیل می‌کند. وجوه جدید در 10 ژانویه توسط SEC ایالات متحده تصویب شد.

صخره سیاه
دارایی های ETF بیت کوین iShares | منبع: بلک راک

نزدیکترین صادرکننده به BlackRock FBTC Fidelity با 9.2 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) به ازای هر تجزیه و تحلیل SoSoValue بود. هر دو ناشر پس از جمع آوری بیش از 17 میلیارد دلار جریان خالص انباشته از سرمایه گذاران واجد شرایط، سر و گردن بالاتر از بسته هستند.

ممکن است بلک راک بزرگترین ذخیره بیت کوین را در بین هر صادرکننده جدید ETF داشته باشد، اما MicroStrategy مایکل سیلر، که اخیراً اسکوپی دریافت کرده است، جلوتر از شرکت است. این سازنده نرم افزار دارای 205000 بیت کوین است.

در همین حال، موفقیت اولیه IBIT علاقه به ETF های بیت کوین بیشتری را از طرف لری فینک وال استریت مستحکم کرد. همانطور که کریپتوفارسگزارش داد، این غول مدیریت دارایی به دنبال تاییدیه SEC برای خرید بیشتر ETF های بیت کوین نقطه ای و گنجاندن چنین وسایل سرمایه گذاری در صندوق تخصیص جهانی خود بود.

این شرکت همچنین ردپای BTC ETF خود را در خارج از ایالات متحده به بازارهای نوظهور در آمریکای لاتین گسترش داد. بلک راک، رسیدهای سپرده گذاری ETF بیت کوین Trust iShares را در ارتباط با بورس سهام B3 برزیل راه اندازی کرد.

ETF نقطه ای بلک راک Ethereum نامشخص است

در حالی که ناشر IBIT رکوردی بی عیب و نقص در برنامه های موفق در SEC دارد، تحلیلگران حدس زده اند که آخرین سرمایه گذاری رمزنگاری آن ممکن است با مخالفت شدید رگولاتور اوراق بهادار مواجه شود.

شرکت فینک و چندین صادرکننده دیگر مدت کوتاهی پس از پیشرفت با همتای BTC، برای ETF نقطه ای اتریوم (ETH) اقدام کردند. با این حال، SEC تایید یا رد این پرونده ها را تا ماه مه به تاخیر انداخت.

کارشناسانی مانند اریک بالچوناس از بلومبرگ و جیک چروینسکی از Variant Fund پیش‌بینی کردند که SEC این محصولات را تا ضرب‌الاجل ماه می تأیید کند. فقدان گفتگو بین کمیسیون بورس و اوراق بهادار و صادرکنندگانی مانند بلک راک به عنوان یک سیگنال اصلی برای این شک و تردید برجسته شد، اگرچه گزارش‌ها پیشنهاد می‌کنند که جلساتی باید در این ماه برگزار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا