اخبار رمز ارز

Glassnode خاطرنشان می‌کند که با به‌روزرسانی بیت‌کوین، جامعه وارد منطقه سرخوشی می‌شود

صعود بیت کوین به بالاترین رکوردهای جدید تاریخ، نشانه ورود آن به منطقه سرخوشی است که با جریان های سرمایه قابل توجهی همراه است که ناشی از موفقیت ETF های بیت کوین است.

تحلیلگران گلس‌نود گفتند که بیت کوین سرانجام وارد چهارمین چرخه تاریخ خود شده است زیرا قیمت آن از مرز 70000 دلار فراتر می‌رود و به نظر می‌رسد که علاقه به ارز دیجیتال آن را به منطقه سرخوشی منتقل می‌کند.

Glassnode خاطرنشان می‌کند که با به‌روزرسانی بیت‌کوین، جامعه وارد منطقه سرخوشی می‌شود - 1
مناطق سرخوشی بیت کوین بر اساس چرخه | منبع: Glassnode

بر اساس تجزیه و تحلیل داده‌های زنجیره‌ای، بیت‌کوین Realized Cap، معیاری از کل ثروت ذخیره‌شده در زنجیره بیت‌کوین، به بالاترین حد خود یعنی 504 میلیارد دلار رسیده است و تنها از 1 مارس افزایش 40 میلیارد دلاری در جریان سرمایه را تجربه کرده است.

از دیدگاه داده‌های زنجیره‌ای، این لحظه از نظر تاریخی باعث تغییر مشخصی در الگوهای رفتار سرمایه‌گذاران شده است، به ویژه در تعادل نسبی بین HODLers و گروه‌های Speculator.

گلاسنود

تحلیلگران می گویند که سقف تحقق یافته در حال حاضر با نرخ 54 میلیارد دلار در ماه در حال افزایش است و می افزایند که بیت کوین اکنون به سطوحی نزدیک می شود که آخرین بار در اوایل دوره صعودی 2021 مشاهده شده بود. این امر بر جریان‌های سرمایه قابل توجه به بیت‌کوین تأکید می‌کند که تا حدی ناشی از موفقیت و تقاضا برای صندوق‌های جدید قابل معامله در بورس (ETF) است که در اوایل ژانویه توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تأیید شد.

با توجه به معیارهای متعدد، چرخه فعلی به طور شگفت‌آور و وحشتناکی شبیه به رکوردهای قبلی است و انتقال ثروت از HODLers به ​​سرمایه‌گذاران و سفته‌بازان جدید به خوبی در حال انجام است.

گلاسنود

با این حال، Glassnode اشاره کرد که در این هفته، سطح قابل توجهی از سود محقق شده از طریق مخارج زنجیره ای حبس شده است، و از «سطوح آماری بالا» فراتر رفته است، و تحلیلگران به موازات شروع مراحل سرخوشی قبلی، مانند آنچه در سال 2017 مشاهده شد، تاکید کردند. و بازارهای گاوی 2021.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا