اخبار رمز ارز

Ethereum & Immutable bulls پیش فروش DeeStream را در بحبوحه نصف شدن BTC جلب می کند

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

پیش فروش پلت فرم استریم غیرمتمرکز DeeStream، سرمایه گذاران اتریوم و Immutable را با خود جذب می کند. قیمت پیش فروش مقرون به صرفه با گرم شدن بازار کریپتو قبل از نصف شدن بیت کوین.

سرمایه گذاران ETH در میان خوش بینی به دنبال فرصت های دیگری هستند

اتریوم (ETH) اخیراً شاهد افزایش بیش از 12 درصدی قیمت بوده است و از 3.16 هزار دلار به 3.54 هزار دلار جهش کرده است، در کنار افزایش 75 درصدی حجم معاملات.

سیر صعودی قیمت و حجم معاملات اتریوم را می توان به احساسات مثبت کلی بازار نسبت داد، به ویژه با نزدیک شدن به رویداد نصف شدن بیت کوین. در میان این خوش بینی، برخی از سرمایه گذاران فعالانه به دنبال فرصت های جدید با پتانسیل رشد قابل توجه هستند.

تغییرناپذیر پس از سودهای ماه گذشته تثبیت می شود

Immutable (IMX) در هفته گذشته افت بیش از 4 درصدی را تجربه کرده است که با کاهش قابل توجه بیش از 33 درصدی حجم معاملات طی چند روز گذشته همراه شده است.

به دنبال دستاوردهایی که در ماه گذشته به دست آورد، Immutable (IMX) اکنون یک دوره تثبیت را تجربه می کند.

چشم انداز جریان برای DeeStream آماده است

در میان خوش‌بینی بازار، سرمایه‌گذارانی که به دنبال فرصت‌های جدید هستند، ممکن است مشتاق بررسی پروژه‌های جدیدی مانند DeeStream باشند که قیمت‌های ورودی پایین و پتانسیل رشد را ارائه می‌دهد.

DeeStream اولین پلتفرم وب 3 است که یک مدل استریم کاملاً غیرمتمرکز را ارائه می دهد و هدف آن ایجاد تغییر بزرگ در نحوه درآمدزایی و مدیریت محتوا است.

با بخش قابل توجهی از زمان تماشای جهانی که به محتوای زنده اختصاص داده شده است، DeeStream مزایایی مانند تراکنش‌های فوری، هزینه‌های کمتر و استقلال بیشتر نسبت به محتوای آن‌ها را به استریم‌کنندگان ارائه می‌دهد.

طرفداران همچنین نقش اساسی را ایفا می کنند و در برنامه های پاداش شرکت می کنند و بر بهبود پلت فرم تاثیر می گذارند.

با توجه به اینکه پیش فروش DeeStream در حال انجام است و توکن هایی را با قیمت 0.04 دلار ارائه می دهد، سرمایه گذاران می توانند زودتر وارد این امر شوند. این پلتفرم به شرکت کنندگان خود فرصتی برای سودهای بالقوه و سهمی از درآمد پلتفرم متناسب با دارایی های توکن آنها را فراهم می کند.

این مرحله فرصتی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا در جهت گیری آینده پلت فرم و فرآیندهای تصمیم گیری مشارکت کنند.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا