اخبار رمز ارز

CMC در حال انکوباسیون Galaxis است، که عصر جدیدی را برای جوامع بلاک چین آغاز می کند

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

CoinMarketCap (CNC) انکوباسیون Galaxis.xyz، پیشرو در فناوری عضویت مبتنی بر بلاک چین را اعلام کرده است.

این حرکت Galaxis را در معرض دید عموم قرار داده است و توانایی آن را برای حمایت از پروژه های جامعه محور و تغییر بازار کلکسیون های دیجیتال از طریق پلت فرم غیرمتمرکز نوآورانه عضویت بدون کد خود برجسته کرده است.

Galaxis در وب 3 حضور دارد و با چهره هایی مانند مایک تایسون، استیو آئوکی و سازمان های بزرگی مانند NBA همکاری می کند.

این قراردادها شهرت Galaxis را مستحکم کرده است و توانایی آن برای تغییر شکل جوامع غیرمتمرکز و بازتعریف تعامل دیجیتال و هنجارهای مالکیت را برجسته کرده است.

راش لوتون، مدیر عامل CoinMarketCap، گفت:

ما از استقبال از Galaxis در آزمایشگاه های CMC هیجان زده هستیم. در CoinMarketCap، ما مأموریتی داریم که انقلاب کریپتو را تسریع کنیم. پلتفرم بدون کد Galaxis این کار را انجام می دهد و ایجاد جوامع وب 3 بسیار درگیر را آسان تر می کند. ما برای آنچه می توانیم با هم بسازیم، جاه طلبی های بزرگی داریم.»

از طریق انکوباسیون Galaxis، CoinMarketCap بسیار فراتر از پشتیبانی استراتژیک است. این درها را به روی بینش‌های گسترده بازار، تخصص و مخاطبان جهانی بی‌نظیر در فضای کریپتو باز می‌کند.

این اتحاد مسیر رشد Galaxis را قبل از عرضه سه ماهه اول 2024 افزایش می دهد.

این همکاری قبلاً فروش موتورهای Galaxis را افزایش داده است که نشان دهنده اعتقاد جامعه به چشم انداز Galaxis است.

آندراس کریستوف، مدیرعامل Galaxis گفت:

با پشتیبانی CMC، Galaxis آماده است تا معنای عضویت در یک جامعه غیرمتمرکز را دوباره تعریف کند. رویکرد نوآورانه پلتفرم ما به کارت های عضویت NFT تنها آغاز راه است. ما فقط مجموعه‌های دیجیتالی نمی‌سازیم، بلکه دروازه‌هایی را برای اشکال جدید تعامل و مشارکت اجتماعی ایجاد می‌کنیم.»

با پشتیبانی CMC، Galaxis قصد دارد نفوذ خود را در بازار گسترش دهد، و کمک هزینه انکوباسیون را به حداکثر برساند تا حضور و تأثیر آن را در اکوسیستم web3 افزایش دهد.

این مشارکت همچنین متضمن تعهد متقابل برای پیشبرد مرزهای جمع‌آوری دیجیتال و تعامل با جامعه است و مرحله جدیدی از نوآوری غیرمتمرکز را منعکس می‌کند.

همانطور که چشم انداز وب 3 در حال تکامل است، اتحاد بین CMC و Galaxis می تواند یک لحظه تعیین کننده در فشار به سمت یک دنیای دیجیتالی به هم پیوسته تر، غیرمتمرکز و نوآورانه باشد.

Galaxis که با تکنولوژی روز، اتحادهای استراتژیک و حمایت از برنامه انکوباسیون CMC مسلح شده است، صرفاً در زمینه کلکسیونی دیجیتال شرکت نمی کند، بلکه قصد دارد امکانات را در وب 3 دوباره تصور کند.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارسهیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا