اخبار رمز ارز

Borroe Finance به عنوان ماهرانه بالقوه به نظر می رسد که Celestia و SATS عملکرد ضعیفی دارند

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

در پیش بینی های اخیر، تحلیلگران از Borroe Finance ($ROE) به عنوان یکی از رقبای اصلی برای سودهای قابل توجه یاد می کنند، در حالی که Celestia (TIA) و SATS در بحبوحه نوسانات بازار با چالش هایی روبرو هستند.

در یک پیش بینی اخیر، تحلیلگران Borroe Finance را به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال توصیه کردند. در نظر گرفتن سرمایه گذاری، برجسته کردن پتانسیل آن برای ماه. در همین حال، Celestia (TIA) و SATS (SATS) در بحبوحه معکوس شدن بازار در حال مبارزه هستند.

تحلیلگران می گویند Borroe Finance می تواند به ماه برسد

چندین تحلیلگر ادعاهایی را در مورد تمایل Borroe Finance به ماه بیان کرده اند و ادعا می کنند که ROE رمزنگاری مناسبی برای خرید با بازدهی کلان است.

به گفته آن‌ها، Borroe Finance با ویژگی‌های منحصر به فرد متعددی که پذیرش عظیم را تضمین می‌کند، در عرصه کریپتو کار می‌کند. این ویژگی‌ها شامل بازاری برای معامله صورت‌حساب‌های معوق، اشتراک‌ها و حق امتیاز است.

هدف اولیه Borroe Finance پرداختن به نیازهای مالی کاربران Web3 با ایجاد بازاری است که در آن درآمدهای آتی را می توان به صورت نقدی فوری فروخت.

این یک پلتفرم غیرمتمرکز است و در میان پروژه‌های جدید DeFi، Borroe Finance در بلاک چین Polygon وجود دارد.

ادغام آن با فناوری هوش مصنوعی تضمین می‌کند که Borroe Finance ($ROE) در منحنی تکامل باقی می‌ماند.$ROE، یک توکن کاهش‌دهنده تورم که برای اهداف مختلف در Borroe Finance توسعه یافته است، در حال حاضر در مرحله ICO خود است و در مرحله 5 با قیمت 0.02 دلار به ازای هر توکن معامله می‌شود.

همانطور که برای ورود به مرحله 5 آماده می شود، سرمایه گذاران ROI 5.2% را از این جهش پیش بینی می کنند. با توجه به ورود قریب الوقوع Borroe Finance به مرحله پیش فروش نهایی خود با قیمت 0.025 دلار قبل از شروع DEX و CEX، این حاشیه بزرگتر می شود.

سلستیا با کاهش قیمت، سرمایه گذاران را ناامید می کند

در 13 مارس با سقوط TIA در بحبوحه نزول اخیر بازار، موج علیه سرمایه گذاران Celestia برگشت. در نتیجه، سرمایه‌گذاران نسبت به عملکرد TIA ابراز نارضایتی کرده‌اند، زیرا خرس‌ها توکن Celestia را در تنگنا قرار داده‌اند.

با این حال، اقدام قیمت TIA بر تسلط آن در بخش کریپتو تأثیری نداشته است.

بلاک چین مدولار Celestia، که مسیر تخصصی را طی می کند، کمک قابل توجهی به پذیرش گسترده آن کرد.

پذیرش فزاینده Celestia در نهایت بر ارزش توکن اصلی آن، TIA تأثیر گذاشت، که شاهد افزایش چشمگیر در ماه فوریه بود. علاوه بر این، Celestia (TIA) یک پایگاه طرفداران وفادار دارد که متعهد به پیشبرد رشد خود هستند.

بر اساس داده‌های بازار، Celestia با کاهش 12.9 درصدی از 17.94 دلار در 13 مارس به 15.62 دلار در 16 مارس رسیده است.

اگرچه TIA تلاش می‌کند قلعه را با قیمت فعلی نگه دارد، خرس‌ها کنترل حرکت آن را در دست گرفته‌اند و کارشناسان را به اعلام نزولی در دارایی سوق می‌دهد. کارشناسان در آخرین پیش بینی خود اعلام کردند که کاهش 9.6 درصدی به 14.12 دلار در حال انجام است.

SATS با سقوط بازار سقوط می کند

SATS سفر خود را به سمت پایین در 13 مارس آغاز کرد و بخش قابل توجهی از ارزش بازار خود را کاهش داد.

این اقدام قیمت پس از آن صورت می گیرد که یکی از چهره های مشهور صنعت کریپتو Kaleo اظهار داشت که SATS در آستانه دستیابی به ارزش بازار 5 میلیارد دلاری است.

در زمان پیش‌بینی کالیو، SATS ارزش بازاری 1.4 میلیارد دلاری داشت که تحلیل‌گر معتقد است ارزش آن کمتر از ارزش‌گذاری شده است.

در حالی که تحلیلگر دلیل ادعای خود را رد کرد، اما این می تواند ناشی از آخرین عملکرد بیت کوین باشد که باعث شد این ارز دیجیتال پیشگام از ارزش بالای تاریخ خود فراتر رود.

اصلاحاتی که به دنبال شکست بیت کوین ATH انجام شد، بر تمام توکن های BRC-20 از جمله SATS تأثیر گذاشت. اگرچه خرس‌ها کنترل جهت دارایی را در دست گرفته‌اند، کارشناسان معتقدند که این یک رکود سالم برای سرمایه‌گذاران جدید برای یافتن ورودی است.

SATS از 0.0000006814 دلار در 13 مارس به 0.0000005606 دلار در 16 مارس سقوط کرد که نشان دهنده کاهش 17.7 درصدی ارزش است.

کارشناسان خاطرنشان کردند که این توکن بر اساس مسیر حرکت فعلی خود، با کاهش 10.8 درصدی به 0.0000005000 دلار کاهش خواهد یافت.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا