اخبار رمز ارز

BlackRock صندوق دارایی دیجیتال را با پشتیبانی 100 میلیون دلاری در اتریوم راه اندازی می کند

بلک راک از ایجاد صندوق نقدینگی دیجیتال نهادی BlackRock USD با مشارکت Securitize، یک شرکت پیشرو توکن سازی دارایی از جزایر ویرجین بریتانیا خبر داده است.

در حالی که دارایی‌های خاصی که صندوق نگهداری می‌کند فاش نشده باقی می‌ماند، مشارکت Securitize به تمرکز بر توکن کردن دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) اشاره دارد. این فرآیند شامل نشان دادن مالکیت مجموعه گسترده ای از دارایی ها از طریق یک توکن بلاک چین است، عملی که برای پتانسیل آن برای افزایش نقدینگی و کارایی دارایی مورد توجه قرار می گیرد.

اعلامیه و تشکیل پرونده SEC صندوق جدید BlackRock تأثیر فوری بر بازار دارایی های دیجیتال داشت. توکن بومی Ondo Finance، ONDO، شاهد افزایش 22 درصدی ارزش بود که به طور قابل توجهی بهتر از بیت کوین (BTC) بود. Ondo Finance یک پلتفرم برای RWA راه اندازی می کند و واکنش مثبت بازار به ابتکار BlackRock را برجسته می کند.

Etherscan همچنین انتقال 100 میلیون دلاری استیبل کوین USDC Circle را به آدرسی مرتبط با یک توسعه دهنده Securitize نشان داد. گمانه زنی ها برای نشان دادن سرمایه گذاری اولیه در صندوق جدید است، اگرچه چنین ارتباطی تایید نشده است.

سرمایه گذاری در صندوق های نقدینگی دیجیتال مبتنی بر اکتشاف مداوم BlackRock در دارایی های دیجیتال است. این شرکت با فهرست کردن یک ETF مبتنی بر بیت کوین در ژانویه، که به سرعت بیش از 15 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت جمع آوری کرد، سرفصل خبرها شد. علاوه بر این، سال گذشته پرونده ای برای یک ETF نقطه ای اتر (ETH) ایجاد شد که نشان دهنده تعهد عمیق بلک راک به ادغام فناوری های بلاک چین در پیشنهاداتش است.

در مصاحبه ای با CNBC در ژانویه، لری فینک، مدیرعامل بلک راک به اشتراک گذاشت که ETF های BTC و ETH گام های اولیه به سمت تغییر گسترده تر به سمت توکن سازی دارایی هستند. به گفته فینک، این نشان دهنده یک جهت آینده برای بخش مالی است که چشم اندازهایی را برای تسویه حساب سریعتر و کارایی عملیاتی افزایش می دهد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا