اخبار رمز ارز

Bitwise CIO پیشنهاد تاخیر برای تایید ETF نقطه ای اتریوم را می دهد

مت هوگان، مدیر ارشد فناوری بیت‌وایز، پیشنهاد می‌کند که ETF‌های نقطه‌ای اتریوم اگر بعد از ماه می عرضه شوند، ممکن است دارایی‌های بیشتری را جذب کنند.

هوگان در جریان یک میزگرد در مورد ETF بیت کوین در کنفرانس دارایی دیجیتال در لندن گفت: «من یک دیدگاه شاید بحث برانگیز خواهم داشت: امیدوارم در ماه می ETF اتریوم دریافت نکنیم. “من در واقع می خواهم بعداً باشد.”

احساسات هوگان با خوش بینی اولیه پیرامون ضرب الاجل ماه می برای تصمیم SEC در مورد اولین برنامه های معلق Ether ETF متفاوت است.

در حالی که انتظارات در ابتدا بالا بود، ارزیابی های اخیر به دلیل رکود درک شده در پیشرفت، چشم انداز ضعیفی را برای راه اندازی ماه می نشان می دهد. هوگان یک تاخیر پیشنهاد کرد و پیشنهاد کرد که راه اندازی ETF های نقطه ای اتر در ماه دسامبر ممکن است بهتر و مفیدتر باشد.

مدیر Bitwise استدلال کرد که دادن زمان بیشتری به وال استریت و امور مالی سنتی برای درک اینکه ارزهای دیجیتال چقدر پیچیده هستند، به ویژه بیت کوین، احتمالاً منجر به استقبال بیشتر بازار برای اتریوم (ETH) و ETF آن می شود.

او خاطرنشان کرد: «وال استریت و امور مالی سنتی به تازگی شروع به مصرف این چیز غول‌پیکر به نام بیت‌کوین کرده‌اند، و آن‌ها به‌تازگی از آن استفاده می‌کنند. “و من فکر می کنم باید به آنها زمان بیشتری برای هضم بدهید.”

هوگان تخمین زد که تقریباً هشت تا نه ماه برای وال استریت لازم است تا به اندازه کافی با بیت کوین (BTC) پیش از در نظر گرفتن ETF دیگر سازگار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا