بازی و گیممتاورس

5 بازی برتر کریپتویی دی ماه

5 بازی برتر کریپتویی دی ماه ؛

در این مقاله برایتان بازی های پر طرفدار دی ماه که می توانید از آن ها درآمد واقعی داشته باشید را جمع آوری کرده ایم.

1.اسپلینترلندز (Splinterlands)

5 بازی برتر کریپتویی دی ماه

Splinterlands یک بازی ورق چند نفره معاملاتی کلکسیونی است که الهام گرفته شده از بازی های ورق پوکمون و شخصیت‌های World of Warcraft است. داستان سرایی این بازی از نقاط قوت بازیست و  بر اساس دنیای عرفانی است. این بازی برای ارائه تراکنش های سریع و شفافیت کامل بر روی بلاک چین Steem ساخته شده است. وارد بازی شوید، جهان را فتح کنید یا ماموریت ها را حل کنید.

با روزانه 340 هزار کابر فعال و 2.61 میلیون معامله، این بازی فعلا در صدر جدول بازی های درآمد زا قرار دارد و به رشد خود ادامه میدهد.

2.دنیای بیگانه (Alien Worlds)

Alien Worlds؛ اگر بتوانید چیزی در جهان بسازید چه کار می کنید؟با استفاده از توکن بازی Trilium (TLM) به شبیه سازی دنیای بیگانه از اقتصاد زمین بپیوندید.

به دنبال ثروت خود باشید و در متاورس اجتماعی مبتنی بر Trilium و NFT پیشرفت کنید.

دنیای بیگانه با روزانه 189هزار کاربر و 5.95 میلیون معامله دومین بازی پر طرفدار دی ماه بوده است.

3. Farmers World

Farmers World اولین بازی کشاورزی است که روی پلتفرم NFT کار می کند. ابزارهای مناسب را برای خود انتخاب کنید، از منابع مختلف بهره برداری کنید، زمینی را برای ساختن مزارع عظیم بخرید و از تجربیات شگفت انگیز یک کشاورز که در اکوسیستم Farmers World کار می کند لذت ببرید.

Farmers World با روزانه 97هزار کاربر فعال و 9 میلیون معامله سومین بازی لیست دی ماه است.

4. Crazy Defense Heroes

رویداد جدید Play-to-Earn “Daily Star Chest” اکنون در بازی موبایل Crazy Defense Heroes به صورت زنده پخش می شود.

بازی موبایل Crazy Defense Heroes براساس یک بازی بلاک چین دفاع از برج است که از  NFTها و TOWER ERC-20 استفاده می کند. این یک بازی دفاعی برجی است که عناصر کلیدی بازی های موبایل Crazy Defense Heroes و Crazy Kings را به بلاک چین آورده است. TOWER به عنوان ارز کلیدی در بازی، برای خرید مواردی مانند کارت های NFT بازی  یا پرداخت هزینه ورود به بازی یا مسابقات استفاده می شود.

این بازی با روزانه 56 هزار کاربر فعال و 66 هزار معامله چهارمین بازی پر طرفدار لیست دی ماه است.

5. Upland

درآمد از بازی در UPLAND؛ خرید، فروش و تجارت در متاورس جهانی که املاک مجازی به آدرس‌های دنیای واقعی نگاشت شده‌اند. مالک زمین دیجیتال شوید، املاک را برای کسب سود بفروشید و یک کسب و کار مجازی برای کسب سکه های UPX راه اندازی کنید. به اقتصاد جدیدی بپیوندید که در آن فرصت کسب درآمد در ترکیبی از دنیای مجازی و واقعی دارید.

برای ساختن یکی از بزرگترین جوامع و بازارهای دیجیتال با سایر بازیکنان ارتباط برقرار کنید. مالک واقعی دارایی های دیجیتال خود باشید .

این بازی با روزانه 52 هزار کاربر فعال و 297هزار معامله پنجمین بازی پر طرفدار دی ماه بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا