اخبار رمز ارز

کاردانو یا بیت کوین؟ ویتالیک بوترین از انجمن اتریوم می‌خواهد گزینه برتر را انتخاب کند

ویتالیک بوترین، برنامه نویس روسی-کانادایی، تصمیم گرفته است در توییتر مشخص کند که جامعه اتریوم کدام ارز دیجیتال را به عنوان مناسب ترین جایگزین می بیند.

او از 3.1 میلیون فالوور خود پرسید که چه ارزی – غیر از اتر – به احتمال زیاد در 13 سال آینده تبدیل به ابزار اصلی پرداخت و ذخیره ارزش خواهد شد.

توییت ویتالیک بوترین :

“نظرسنجی برای انجمن اتریوم :  شما در سال 2035 از خواب بیدار می شوید و 80٪ از تمام تراکنش ها + پس انداز در جهان به یک ارز است که اتریوم نیست. ترجیح می دهید کدام ارز باشد؟”

بیت کوین با بیش از 401000 رای، در اولین نظرسنجی بوترین برتری دارد. پس از حضور کوتاه مدت در صدر، کاردانو با 29.4 درصد از آرا در جایگاه دوم قرار گرفت. سولانا که اخیراً به عنوان برترین “قاتل اتریوم” ظاهر شده است در جایگاه سوم (14٪) قرار دارد. تنها 7 درصد از پاسخ دهندگان پیش بینی کردند که دلار آمریکا در سال 2035 ارز برتر جهان باقی خواهد ماند.

یک نظرسنجی جداگانه که بیش از 147000 رای به خود اختصاص داده است، بایننس کوین با 39 درصد از آرا پیشتاز است. ترون در رتبه دوم قرار دارد و پس از آن Neo قرار دارد.

بنیانگذار Dogecoin همچنین میم کوین خود را در نظرات قرار داده است. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، تسلا به طور رسمی اوایل امروز پذیرش DOGE را برای برخی از محصولات آغاز کرد که منجر به افزایش 17 درصدی قیمت آن شد.

در حالی که اتریوم در سال گذشته بازدهی درخشانی داشت، برخی از تحلیلگران، از جمله نیکولاوس پانیگیرتزوگلو از جی پی مورگان، ادعا می کنند که میم کوین می تواند امسال به دلیل مشکلات مقیاس پذیری، به از دست دادن سهم بازار خود ادامه دهد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا