اخبار رمز ارز

کاردانو و گلکسی فاکس خوش‌بینی بازار را می‌بینند، ADA به یک دلار چشم‌انداز دارد

علاقه مجدد به ارزهای دیجیتال جایگزین نشان داده شده است، به طوری که Cardano (ADA) به نقطه عطف 1 دلار و Galaxy Fox (GFOX) به ارزش 4.5 میلیون دلار نزدیک می شود.

بازار ارزهای دیجیتال در حال ورود به یک فاز پویا است، به طوری که کاردانو (ADA) به نقطه عطف 1 دلار و گلکسی فاکس (GFOX) به ارزش 4.5 میلیون دلار نزدیک می شود که نشان دهنده علاقه مجدد به ارزهای دیجیتال جایگزین است.

با انتقال بازار به مرحله پر جنب و جوش تر، پیش بینی ها حول تایید احتمالی یک ETF نقطه ای اتریوم (ETH) بیشتر می شود و زمینه را برای حرکت های مهم در هفته های آینده فراهم می کند.

احیای مجدد ارزهای رمزپایه تثبیت شده در کنار ظهور بازیگران جدیدی مانند کاردانو و گلکسی فاکس، چشم‌اندازی در حال تغییر را نشان می‌دهد که با هجوم سرمایه‌گذاری خرده‌فروشی دامن می‌زند.

کاردانو آماده است تا 1 دلار را هدف قرار دهد

کاردانو به 1 دلار نزدیک تر می شود. شکستن رکوردهای سالانه و معاملات در سطوحی که از سال 2022 مشاهده نشده بود، دلار آمریکا بازگشت.

فعالیت ها سر به فلک کشیده است و در اوایل ماه مارس، $ADA شاهد بیش از 2 میلیارد دلار حجم معاملات بود. DeFi TVL همیشه در اوج است و توسعه بی رویه زنجیره ای نظر بازار را در مورد $ADA از دایناسور 2021 به یک ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری در این چرخه تغییر می دهد.

فعالیت زنجیره‌ای تقاضا برای توکن‌های لایه یک را افزایش می‌دهد و انتشار چندین توکن استیکینگ مایع Cardano در DeFi به این اکوسیستم نوپا وثیقه خوبی داده است.

سرمایه‌گذاران می‌توانند به کسب پاداش‌های شرط‌بندی و استفاده از توکن‌های خود به عنوان وثیقه برای وام یا کشاورزی بازده ادامه دهند. بازگشت کاردانو و هدف جدید 1 دلاری نشانه‌های مطمئنی است که سرمایه‌گذاران خرد بازگشته‌اند و زمان برای استقرار سرمایه در حال حرکت است.

گلکسی فاکس نزدیک به 4.5 میلیون دلار است

گلکسی فاکس آماده است تا ارزش ۴.۵ میلیون دلاری را پشت سر بگذارد و بر موفقیت حرکت استراتژیک اولیه خود سوار شود.

ادغام آن از یک بازی بازی برای کسب درآمد (P2E) در چارچوب memecoin، GFOX را به عنوان یک رقیب قابل توجه در بازار گاوی 2024 قرار می دهد.

این بازی انگیزه های مالی ارائه می دهد و NFT ها را در خود جای داده و لایه ای از تعامل و دسترسی را برای تازه واردان اضافه می کند.

رویکرد این پروژه، ترکیب کمیابی نشانه ها با یک سیستم مالیاتی جدید و پاداش، پتانسیل آن را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری جذاب در بخش GameFi در حال ظهور نشان می دهد.

نتیجه

در حالی که بازار هنوز فصل آلتکوین را به طور کامل در آغوش نگرفته است، نشانه ها به طور فزاینده ای به سمت تغییر نشان می دهند.

با بازگشت سرمایه‌گذاری خرده‌فروشی، کانون توجه فراتر از بیت‌کوین و اتریوم به سمت آلت‌کوین‌های کوچک‌تر مانند GFOX حرکت می‌کند که نویدبخش سودهای قابل‌توجهی است.

گلکسی فاکس، به ویژه، به عنوان یک سرمایه گذاری قانع کننده قرار گرفته است. ارزش گذاری متوسط ​​آن با پس زمینه ای از گسترش بالقوه بازار تنظیم شده است.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا