اخبار رمز ارز

پس از سود در شیبا اینو و فلوکی، سرمایه به طرف Borroe Finance جریان می یابد

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

سکه‌های میم مانند Shiba Inu و Floki Inu بازده قابل توجهی داشتند که باعث جلب توجه به نماد هوش مصنوعی Borroe Finance شد. پیش فروش این پلتفرم تقریباً کامل شده است که به رشد بالقوه اشاره دارد.

فصل کریپتو گاو فرا رسیده است و میم کوین‌های جامعه محور دوباره در مرکز قرار گرفته‌اند. طبق داده‌های Coinmarketcap، سرمایه‌گذاران Shiba Inu (SHIB) و Floki Inu (FLOKI) در هفته اول مارس تا 200% و 100% ROI کسب کردند.

در همین حال، سرمایه گذاران باهوش در حال جمع آوری توکن های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی هستند Borroe Finance ($ROE) در سال 2024

مرحله چهارم پیش فروش ROE از 92 درصد گذشت

اشتیاق برای میم کوین ها ادامه دارد، با این حال علاقه فزاینده ای به سرمایه گذاری های بلاک چین مبتنی بر هوش مصنوعی، به ویژه Borroe Finance وجود دارد.

این پلتفرم جدید به سازندگان، شرکت‌کنندگان و کسب‌وکارهای محتوای وب 3 اجازه می‌دهد تا با فروش حق امتیاز و درآمد آتی خود به مخاطبان خود با قیمت‌های تخفیف‌خورده، پول جمع‌آوری کنند.

اخیرا، Borroe Finance آدرس قرارداد هوشمند خود را برای ایجاد اعتماد در پروژه جدید هوش مصنوعی برای عموم منتشر کرد. به لطف این تلاش ها، سرمایه گذاران باهوش بیش از 3.1 میلیون دلار برای Borroe Finance در چهار مرحله پیش فروش جمع آوری کردند.

مرحله چهارم پیش فروش در حال انجام ROE بیش از 92٪ کامل شده است و توکن به قیمت 0.019 دلار به فروش می رسد. پس از پایان تمام مراحل پیش فروش، ROE بهترین صرافی های رمزنگاری را فهرست می کند و با قیمت 0.040 دلار معامله می کند.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا