اخبار رمز ارز

وزارت دادگستری 52 اظهارات قربانی را قبل از صدور حکم سام بنکمن-فرید ارائه می کند

وزارت دادگستری ایالات متحده اظهارات 52 قربانی را به دفتر دادستانی ارائه کرده است، زیرا قرار است حکم سام بانکمن-فرید در روز پنجشنبه صادر شود.

این اظهارات ناراحتی عاطفی و مالی بسیاری از قربانیان را آشکار کرد. یکی از اعضای سابق کمیته بستانکاران بدون تضمین (UCC) ادعای شخصی 4 میلیون دلاری را افشا می کند.

سقوط FTX تمام پس انداز زندگی قربانی را گرفت و او را به دلیل ناتوانی در حفظ یک دوره بدون درآمد مجبور به استعفا کرد. عضو سابق UCC با بیان اینکه این حادثه او را به افسردگی شدید واداشته است، ضرری فراتر از امور مالی ابراز می کند.

قربانی توضیح می دهد که چگونه سقوط FTX زندگی خانگی او را مختل کرد و تأثیر منفی بر پیوند زناشویی و سبک زندگی او گذاشت. او استدلال می کند که دارایی ها بر اساس ارزش امروز ارزش گذاری شوند، نه فقط ارزش آنها در زمان تشکیل پرونده ورشکستگی FTX.

یک سرمایه گذار اسپانیایی خیانتی را که پس از سرمایه گذاری پس انداز با رویاهای کارآفرینی احساس می شود، توصیف می کند. تبلیغات پرمخاطب FTX این قربانی را به خود جلب کرد، اما در نهایت، سقوط برنامه‌های او را برای یک تجارت آینده به هم ریخت.

یک قربانی ایتالیایی “بدترین کابوس” خود را پشت سر گذاشت، زیرا قبلاً دارایی در درجه سانتیگراد داشت. او وجوه خود را به FTX منتقل کرد، زیرا صرافی را انتخاب مطمئن‌تری می‌دانست. پس از فروپاشی، او دچار آسیب روحی شدیدی شد که در نهایت زندگی زناشویی او را تحت تاثیر قرار داد. او خواستار پرداخت غرامت بر اساس ارزش های فعلی بازار است و از روندهای قانونی به دلیل رسیدگی ناکافی به نیازهای قربانیان انتقاد می کند.

اظهارات قربانی عمق تأثیر عاطفی و ذهنی ناشی از سم بنکمن-فرید را نشان می دهد، با هر بیانیه ای که نشان می دهد چگونه این حادثه آنها را به افسردگی کشاند و بر زندگی خانوادگی آنها تأثیر گذاشت.

با این حال، ممکن است برای قربانیان تسکین وجود داشته باشد، زیرا صرافی اخیراً سهام خود در شرکت هوش مصنوعی Anthropic را به قیمت 884 میلیون دلار فروخته است. در حال حاضر، قربانیان از قاضی لوئیس کاپلان انتظار دارند که هنگام محکوم کردن سام بنکمن-فرید، داستان آنها را در نظر بگیرد و دادگاه فدرال در رویکرد آنها برای بازپرداخت تجدید نظر کند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا