اخبار رمز ارز

نام های SHIB برای رالی 0.00005 دلاری؟

قیمت شیبا اینو در 5 مارس به 0.000045 دلار رسید و پس از تسلیم شدن به عقب نشینی 30 درصدی: تیم SHIB با راه اندازی آخرین محصول رقیب Ethereum ENS خود را برای تثبیت این رالی حرکت کرده است.

شیدایی گسترده memecoin باعث شده است که Shiba Inu (SHIB) و شرکت هایی مانند PEPE، Dogecoin (DOGE) و Dogwifhat سولانا (WIF) تجمعات سه رقمی را در هفته اول مارس ثبت کنند. با این حال، با سرد شدن رالی این هفته، تیم SHIB یک محصول حساس را معرفی کرده است.

آیا این می تواند ارزش بازار SHIB را در هفته های آینده به بالای 30 میلیارد دلار برساند؟

Shiba Inu رقیب Ethereum ENS را با 69 درصد تخفیف راه اندازی کرد

Shiba Inu طی یک دوره 10 روزه دراماتیک از جنون memecoin بین 25 فوریه و 5 مارس، افزایش قیمت 385 درصدی را ارائه داد. با شروع به حرکت مجدد بازارهای memecoin، تیم SHIB یک محصول حیاتی را معرفی کرد که می تواند قیمت SHIB را افزایش دهد. اگر مورد استقبال جامعه قرار گیرد.

اقدام قیمت شیبا اینو (SHIB)، از 25 فوریه تا مارس.  7، 2024
اقدام قیمت شیبا اینو (SHIB)، از 25 فوریه تا مارس. 7, 2024 | منبع: TradingView

در تاریخ 6 مارس، تیم Shiba Inu رسماً SHIB Names را راه‌اندازی کرد، پاسخی که به سرویس نام اتریوم (ENS) می‌دهد، که به کاربران اجازه می‌دهد برچسب‌های نام‌گذاری جهانی را برای آدرس‌های کیف پول دریافت کنند و هویت‌های منحصربه‌فردی برای پیمایش آسان‌تر در پروتکل‌های defi ایجاد کنند.

برای پذیرش جهانی محصول خدمات SHIB Names، تیم 69٪ تخفیف برای وصال های اولیه ارائه کرده است.

معامله گران سوداگرانه روی تاثیر صعودی اولیه سرویس نام SHIB شرط بندی می کنند

هنوز خیلی زود است که بگوییم جامعه چقدر محصول را دریافت خواهد کرد یا اینکه چقدر می تواند برای توکن SHIB بومی ایجاد کند.

با این حال، واکنش‌های اولیه مشاهده‌شده در بازارهای مشتقات شیبا اینو نشان می‌دهد که معامله‌گران سوداگرانه روی تاثیر اولیه صعودی شرط‌بندی می‌کنند.

متریک نرخ های تامین مالی Santiment، مجموع روزانه کارمزدهای پرداخت شده بین دارندگان قراردادهای آتی دائمی برای یک دارایی رمزنگاری خاص را نشان می دهد. نوسانات نرخ تامین مالی بینش های مهمی را در مورد انتظارات بازار گسترده تر در مورد حرکات کوتاه مدت قیمت ارائه می دهد.

پس از اعلام 6 مارس، SHIB شاهد افزایش قابل توجهی در نرخ های تامین مالی بود که پس از 3 روز کاهش به 0.07٪ رسید.

قیمت شیبا اینو (SHIB) در مقابل نرخ سرمایه
قیمت شیبا اینو (SHIB) در مقابل نرخ سرمایه | منبع: Santiment

سطوح بالا از نرخ های تامین مالی مثبت نشان می دهد که اکثر معامله گران دارای اهرم از یک اقدام صعودی قیمت قریب الوقوع اطمینان دارند و در نتیجه کارمزدهای بالاتری را برای باز نگه داشتن قراردادهای طولانی خود ارائه می دهند.

این زمان نشان می دهد که معامله گران در مورد واکنش صعودی قیمت به آخرین راه اندازی سرویس نام های SHIB گمانه زنی می کنند.

جای تعجب نیست که قیمت SHIB با موفقیت پشتیبان ثابتی را در بالای منطقه 0.00003 دلار از 6 مارس حفظ کرده است، زیرا گاوها در موقعیت های خود در انتظار یک صعود دیگر در کوتاه مدت هستند.

پیش‌بینی قیمت شیبا اینو: گاوها در حال مبارزه برای حفظ پشتیبانی بحرانی 0.3 دلاری هستند

قیمت شیبا اینو در 0.000032 دلار، در زمان انتشار در 6 مارس، روندی را طی می کند که در 48 ساعت گذشته تقاضای بسیار کمتری را در مقایسه با BONK و WIF جذب کرده است. با این حال، واکنش معامله گران مشتقات به راه اندازی سرویس نام SHIB می تواند جریان را تغییر دهد.

در تأیید بیشتر این موضع، نمودار جهانی درون/خروج پول IntoTheBlock نشان می‌دهد که گاو می‌تواند روی یک دیوار خرید حمایتی نسبتاً قوی در اطراف قلمرو 0.00003 دلاری حساب کند.

پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB)، مارس 2024 |  منبع: IntoTheBlock
پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB)، مارس 2024 | منبع: IntoTheBlock

همانطور که در بالا نشان داده شد، 155540 آدرس 40.5 تریلیون SHIB را با قیمت متوسط ​​0.00003 دلار به دست آوردند. اگر این دارندگان نشانه ای برای معامله گران مشتقه صعودی داشته باشند، قیمت SHIB احتمالاً در روزهای آینده وارد فاز بازگشتی به سمت 0.00005 دلار خواهد شد که می تواند ارزش بازار Shiba Inu را به بالاتر از ارزش 30 میلیارد دلاری برساند.

اما، در صورت نزول نزولی بزرگتر از حد انتظار، دیوار خرید حمایتی مهم بعدی می تواند 0.000020 دلار باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا