اخبار رمز ارز

مدیر عامل Grayscale از گزینه های ETF بیت کوین نقطه ای حمایت می کند

در حالی که مدیر سرمایه‌گذاری به دنبال راه‌حل‌های جدیدی برای ورود سرمایه به صندوق ارز دیجیتال خود است، SEC مجدداً فشار بر SEC را افزایش داد تا گزینه‌ها را در ETF بیت‌کوین روشن کند.

مدیر عامل Grayscale مایکل سوننشاین تایید گزینه‌های ETF بیت‌کوین (BTC) به نفع همه سرمایه‌گذاران GBTC و شرکت‌کنندگان در سایر محصولات با پشتوانه بیت‌کوین نقطه‌ای است که به دنبال ایجاد درآمد و تامین موقعیت‌های مالی هستند.

Sonnenshein قبلاً از پذیرش سریع گزینه‌های ETF بیت‌کوین به عنوان ابزاری اضافی برای مقررات بازار حمایت می‌کرد، زیرا این امر باعث می‌شود سهامداران بیشتری مانند دلال‌ها وارد بازار شوند.

گزینه‌ها به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند تا سفارش‌های خرید و فروش دارایی‌ها را در قیمت و تاریخ خاصی تنظیم کنند. این وسیله سرمایه گذاری همچنین به طور موثر ETF های بیت کوین را در معرض طبقه سرمایه گذار جدید و سرمایه اضافی قرار می دهد.

ETF های نقطه ای بیت کوین در دو ماه ابتدایی معاملات از حد انتظار فراتر رفته اند. نه ناشر جدید از 11 ژانویه بیش از 7 میلیارد دلار در حجم معاملات و جریان های ورودی جمع آوری کرده اند. تحلیلگران معتقدند تقاضا به افزایش قیمت بیت کوین کمک کرده است. این کریپتو در 29 روز گذشته به ازای هر کوین مارکت کپ بیش از 40 درصد رشد داشته است و به نظر می‌رسد مهم‌ترین افزایش ماهانه خود در چهار سال اخیر را می‌بندد.

بیت کوین
نمودار ماهانه BTC | منبع: TradingView

Sonnenshein در نامه 28 فوریه خود به SEC نوشت که منع سهامداران GBTC و سایر سرمایه گذاران بیت کوین ETF نقطه ای به گزینه هایی که امکانات بیشتری را برای ارائه دهندگان و مشتریان به طور یکسان فراهم می کند، ناعادلانه خواهد بود.

SEC ایالات متحده درخواست گزینه های ETF بیت کوین را که توسط نزدک در ژانویه ارائه شده بود، تایید کرده است. با این حال، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که ممکن است ماه‌ها طول بکشد تا تأیید شود و در دسترس عموم قرار گیرد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا