اخبار رمز ارز

مدیر عامل شرکت Marathon Digital پیش بینی کرد که بیت کوین پس از نصف شدن 43 هزار دلار شکست می خورد

مدیر عامل شرکت Marathon Digital Holdings Fred Thiel پیش بینی می کند که نقطه سربه سر استخراج بیت کوین پس از رویداد هاوینگ آینده به حدود 43000 دلار خواهد رسید.

این افزایش قابل توجه از میانگین صنعت فعلی 23000 دلار، تأثیر بالقوه بر سودآوری ماینرها را نشان می دهد. تیل این بینش ها را در طی یک مصاحبه تلویزیونی بلومبرگ به اشتراک گذاشت و چالش ها و تنظیماتی را که معدنچیان با آن مواجه خواهند شد برجسته کرد.

Marathon Digital، یک شرکت برتر استخراج بیت کوین در ایالات متحده، به شدت در حال توسعه زیرساخت های انرژی خود و استقرار تجهیزات جدید برای کاهش افت درآمد پیش بینی شده از نصف شدن است. Thiel بر نیاز فوری شرکت به ظرفیت بیشتر با نزدیک شدن به محدودیت های فعلی خود تأکید کرد.

در راستای استراتژی خود برای تقویت عملیات، Marathon Digital اخیراً اعلام کرد که یک مرکز داده 200 مگاواتی را در گاردن سیتی، تگزاس به قیمت بیش از 87 میلیون دلار خریداری کرده است. این خرید به دنبال سرمایه گذاری قابل توجهی در اوایل سال انجام شد، جایی که ماراتون چندین سایت را به قیمت 179 میلیون دلار تضمین کرد. از طریق این خریدها، Marathon به طور قابل توجهی سهم خود را در عملیات معدنی خود از حدود 3٪ به 53٪ افزایش داده است.

از آنجایی که بیت کوین در اوایل این ماه به بالاترین قیمت خود در 73000 دلار رسید، چندین شرکت استخراج بیت کوین افزایش قابل توجهی را در قیمت سهام خود تجربه کردند. Marathon Digital به ویژه از افزایش اخیر بیت کوین سود برده است، زیرا قیمت سهام این شرکت در حال حاضر 19.22 دلار است که بیش از 170 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

صنعت معدن برای رویداد نصف شدن آماده می شود، که انتظار می رود به طور قابل توجهی درآمد استخراج کنندگان را کاهش دهد. بنابراین، شرکت‌هایی مانند ماراتون در حال رقابت برای افزایش فعالیت‌های خود هستند و با هدف به دست آوردن حاشیه‌های بیشتر برای جبران افت احتمالی درآمد، تلاش می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا