اخبار رمز ارز

قیمت کوین Crypto.com (CRO) سی درصد جهش کرد

Crypto.com با قراردادن نام خود در بازی های بسکتبال به عنوان بازاریابی ، توانست قیمت کوین خود به نام  CRO  را سی درصد افزایش دهد.

طبق داده‌های CoinGecko، قیمت کوین Crypto.com (CRO) در 24 ساعت گذشته بیش از 30 درصد افزایش یافته است و به بالاترین حد خود در 0.57 دلار رسیده است .رکورد قبلی 0.50 دلاری CRO در 15 نوامبر ثبت شده بود، شکسته شد. قیمت این کوین به لطف صرافی Coinbase که CRO را برای معامله در دسترس قرار داده است، در ماه گذشته سه برابر شده است.

معامله 700 میلیون دلاری این صرافی سنگاپوری برای خرید حق نامگذاری “مرکز  استیپلز ” که شب گذشته اعلام شد، باعث شتاب سیر صعودی کوین شد. مرکز استیپلز که در سال 1999 افتتاح شد، خانه چهار تیم ورزشی حرفه ای ،لس آنجلس لیکرز (NBA)، کلیپرز (NBA)، اسپارکس (WNBA) و کینگز (NHL) است و اغلب میزبان کنسرت ها و رویدادهایی مانند جوایز گرمی می باشد.

نظرسنجی اخیر Pew Research نشان داد که 86٪ از آمریکایی ها حداقل کمی در مورد ارزهای دیجیتال شنیده اند و  تنها 16٪ آنها را خریداری کرده یا از آنها استفاده کرده اند. سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX، که در سال جاری خرید 135 میلیون دلاری حق نام گذاری”میامی هیت آرنا” توسط صرافی خود را رهبری کرد و به Decrypt اظهار کرد که شرکت او که دومین صرافی محبوب از نظر حجم هردوی معاملات اسپات و مشتقات ، هزینه های زیادی را در این زمینه صرف کرده است.که این یک نوع هزینه بازاریابی تحت عنوان خرید حق نام گذاری است.

کوین CRO یکی از راه‌های Crypto.com برای جلب مشتریان جدیدی است که با این نام مواجه می‌شوند (چه در بازی بسکتبال، چه در تلویزیون هنگام پخش آگهی تبلیغاتی شرکت مت دیمون و غیره). مشتریان صرافی پاداشی را به عنوان CRO دریافت می‌کنند که می‌توانند از آن برای دسترسی به خدمات با تخفیف استفاده کنند. همچنین می‌تواند از آن در برنامه‌های مالی غیرمتمرکز برای دسترسی به خدمات وام، قرض دادن یا گرفتن و یا تجارت استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا