اخبار رمز ارز

قاضی در مورد BUSD به عنوان قرارداد سرمایه گذاری تردید نشان می دهد


جلسه بسیار مورد انتظار شکایت SEC علیه Binance امروز در واشنگتن برگزار شد، زیرا دادگاه چندین چالش را برای صرافی پیشرو نشان داد.

سال گذشته، SEC بایننس و بازوی ایالات متحده آن را به نقض‌های متعدد، از جمله افزایش حجم معاملات، سوء استفاده از وجوه مشتریان، و گمراه کردن سرمایه‌گذاران در مورد کنترل‌های بازار متهم کرد که باعث پیچیده‌تر شدن چشم‌انداز نظارتی ارزهای دیجیتال شد.

در ریاست بر این پرونده، قاضی برمن جکسون رویکردی مستقیم را در پیش گرفت و از استدلال‌های آماده‌شده دور زد و سؤالات دقیقی پرسید. او شک و تردید در مورد لزوم قرارداد در یک قرارداد سرمایه گذاری، با استفاده از زبان “طرح” از پرونده برجسته هاوی، لحن انتقادی را برای رسیدگی تعیین کرد.

قاضی جکسون در مورد دکترین سؤالات اصلی و استدلال های اطلاع رسانی منصفانه ارائه شده توسط SEC ابراز تردید کرد و بحث های جاری در مورد میزان اختیارات SEC در مقابل کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) را برجسته کرد.

پرونده Binance، متمایز از سناریوی Coinbase، مشکلات منحصر به فردی را ایجاد کرد. شک و تردید قاضی جکسون در مورد عرضه استیبل کوین BUSD به عنوان یک قرارداد سرمایه گذاری مشهود بود. با این حال، به نظر می‌رسید که او با این استدلال که توکن BNB بایننس در ابتدا به عنوان یک قرارداد سرمایه‌گذاری ارائه شده بود، بازتر به نظر می‌رسید. این منجر به گسترده تر شد بحث در مورد وضعیت توکن ها در بازارهای ثانویه، به چالش کشیدن موقعیت SEC مبنی بر اینکه یک توکن دائماً قرارداد سرمایه گذاری را در بر می گیرد.

جلسه دادگاه بدون تصمیم گیری واضح در مورد صلاحیت SEC در مورد توکن هایی مانند Filecoin به پایان رسید و از ذکر توکن های اصلی دیگر مانند Cardano یا Solana صرف نظر کرد. قاضی در برابر انجام محاکمه های کوچک برای هر نشانه ذکر شده در شکایت، به ویژه زمانی که صادرکنندگان آنها بخشی از پرونده نبودند، مقاومت کرد.

همانطور که نبرد حقوقی در حال گسترش است، نتایج آن قرار است آینده مقررات ارزهای دیجیتال را شکل دهد و جهان از نزدیک آن را تماشا کند.

ما را در Google News دنبال کنیدنوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا