اخبار رمز ارز

سرمایه گذاران نهادی به SOL و memecoin GFOX هجوم می آورند و به افزایش احتمالی اشاره می کنند

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

سولانا به دلیل عملکرد چشمگیر قیمت خود در چند هفته اخیر در اخبار بوده است. به گفته تحلیلگران، SOL به طور مداوم در حال افزایش بوده است زیرا سرمایه گذاران نهادی حجم زیادی از آن را خریداری کرده اند.

گزارش های متعدد حاکی از آن است که SOL با وجود پتانسیل قوی در حال حاضر کمتر از ارزش گذاری شده است. تحلیلگران احساسات مشابهی را در مورد GFOX بیان کرده اند. ممکوین جدید به طور پیوسته راه خود را به سمت بالاترین رکوردهای جدید افزایش می دهد، با جریان های عظیم سرمایه برای خرید ICO آن، که اکنون در مراحل پایانی است.

چگونه موسسات سولانا را خریدند

SOL در 30 روز گذشته تقریبا 50 درصد افزایش یافته است. این افزایش می تواند به علاقه رو به رشد سرمایه گذاران نهادی برای خرید توکن در هر پلتفرم ممکن و همچنین خریدهای بزرگ OTC مرتبط باشد.

این خریدها منجر به افزایش آهسته و پیوسته قیمت می شود تا خریدهای خرده فروشی که بلافاصله قیمت ها را بالا می برد. از زمان صدور حکم SEC به نفع ETF های بیت کوین در ژانویه 2024، سرمایه گذاران نهادی بیشتری در تلاش برای سرمایه گذاری های اولیه، بازار ارزهای دیجیتال را هجوم آورده اند.

علاقه سرمایه‌گذاران نهادی به SOL با این واقعیت که یک شرکت مدیریت دارایی‌های رمزنگاری به ارزش میلیاردها، Pantera Capital، در 6 مارس 2024 اعلام کرد که برای خرید 250 میلیون دلار SOL سرمایه جمع‌آوری می‌کند، بیشتر مشهود است.

تحلیلگران پیشنهاد کرده‌اند که این توکن‌ها با قیمت 59.95 دلار به ازای هر توکن فروخته می‌شوند که بیش از 50 درصد قیمت واقعی آن‌ها و یک فرصت سود بزرگ برای Pantera Capital است.

برخی از تحلیلگران پیشنهاد کرده اند که SOL هنوز کمتر از ارزش است و ممکن است رشد قیمت مناسبی را تجربه نکند تا زمانی که BTC و ETH در بالاترین قیمت های جدید ثابت باشند.

اگرچه SOL در حال حاضر کمتر از 260 دلار بالاترین قیمت تاریخ خود از نوامبر 2021 است، این تحلیلگران پیش بینی کرده اند که می تواند در این چرخه صعودی فعلی به بالای 500 دلار برسد.

در طول سال ها، SOL کاربرد خود را در فضای DeFi ثابت کرده است. اگرچه هنوز با دستاوردهای بلاک چین اتریوم فاصله زیادی دارد، اما این توکن به عنوان جایگزینی برای شبکه محبوب، عملکرد مناسبی داشته است. تا زمان نگارش این مقاله، SOL با قیمت 145.16 دلار معامله می شود که تقریباً 1 درصد کمتر از قیمت آن در 24 ساعت گذشته است.

SOL تنها نشانه ای نیست که سرمایه گذاران در چند هفته گذشته متوجه آن شده اند. Memecoin GFOX چند هفته ای است که در رادار ارزهای دیجیتال قرار دارد.

گلکسی فاکس، ممکوین پرطرفدار

گلکسی فاکس ($GFOX) یک پروژه جدید میم کوین است که توجه قابل توجهی را در جامعه کریپتو به خود جلب کرده است و دلیل خوبی هم دارد. این توکن بر روی یک پلت فرم منحصر به فرد با پتانسیل قیمت مثبت برای سرمایه گذاران اولیه ساخته شده است.

از وایت پیپر آن، کاملاً مشهود است که این پروژه برای به چالش کشیدن این تصور رایج که memecoin ها کاربردی ندارند، طراحی شده است.

این توکن شبکه بازی بلاک چین منحصر به فرد خود را معرفی کرده است. از این رو، این پروژه گلکسی فاکس یک پروتکل ترکیبی برای پاداش دادن به سرمایه گذاران اولیه است. دارندگان توکن اولیه می توانند به بازی Web 3 Runner دسترسی داشته باشند، توکن های GFOX، سایر مزایای درون بازی و NFT ها را به دست آورند.

توکنومیک گلکسی فاکس به گونه‌ای طراحی شده است که تورم‌زدایی داشته باشد، اگرچه این شبکه تنها 5 میلیارد توکن GFOX طراحی کرده است. از این رو، شبکه دارای سوزاندن توکن های دوره ای برای افزایش بیشتر کمبود توکن و افزایش تقاضا و متعاقباً قیمت آن خواهد بود.

پروژه گلکسی فاکس همچنین دارای یک سیستم توزیع سازمان یافته است که حدود 70 درصد از کل عرضه را به پیش فروش 10 مرحله ای آن اختصاص می دهد. تا کنون، این توکن بیش از 4.3 میلیون دلار جمع آوری کرده است و در حال حاضر به 5 میلیون دلار می رسد.

ویژگی های بازی web3 این توکن باعث محبوبیت شبکه گلکسی فاکس شده است. نه تنها بازیکنان از بازی دونده لذت می برند، بلکه 20 درصد از بازیکنان برتر نیز به عنوان پاداش مهارت های خود در بازی، توکن های GFOX دلاری کسب می کنند.

شبکه گلکسی فاکس نیز جامعه محور است. این شبکه 2 درصد از تمام کارمزد تراکنش های خود را به رشد و پایداری جامعه اختصاص داده است. جای تعجب نیست که جامعه توکن در سراسر پلتفرم های رسانه های اجتماعی پر جنب و جوش است.

به پیش فروش GFox بپیوندید

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا