اخبار رمز ارز

در مقیاس خاکستری ETF سهامداری رمزنگاری شده را میداند

Grayscale یک وسیله سرمایه گذاری را ارائه می دهد که بر روی توکن های خاص شبکه اثبات سهام متمرکز شده است زیرا منتظر حکم SEC در برنامه Ethereum ETF خود است.

Grayscale Advisors LLC، یکی از شرکت‌های تابعه مهم‌ترین ETF بیت‌کوین (BTC)، آخرین محصول خود را برای سرمایه‌گذاری بر روی پاداش‌ها در بحبوحه رونق بازار ارزهای دیجیتال و افزایش نسبت سهام در بلاک چین‌هایی مانند اتریوم (ETH) معرفی کرد.

صندوق درآمد پویا Grayscale (GDIF) روی توکن‌های بومی اثبات سهام (PoS) سرمایه‌گذاری می‌کند تا بازدهی ایجاد کند و این درآمد را بین سرمایه‌گذاران در هر فصل توزیع کند.

Staking یکی از ویژگی‌های بلاک چین‌های PoS است که به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا شبکه‌های غیرمتمرکز را ایمن کنند و با قفل کردن ارزهای دیجیتال برای مدتی، تراکنش‌ها را تأیید کنند. سکه‌های شرط‌بندی‌شده معمولاً پاداش‌هایی را برای کاربران به‌دست می‌آورند، معمولاً به شکل توکن‌های بومی که در ابتدا شرط‌بندی شده‌اند.

اتریوم بزرگترین شبکه PoS است که از staking پشتیبانی می کند. به گزارش crypto.news، بیش از 25 درصد از عرضه ETH در گردش این پلتفرم در زنجیره فانوس دریایی آن قفل شده است که بالغ بر 115 میلیارد دلار در اتر سهامدار است.

GDIF مستقیماً در سهام اتریوم سرمایه گذاری نخواهد کرد، بلکه شامل 9 دارایی سهامداری PoS از جمله Aptos (APT)، Celestia (TIA)، Coinbase Staked Ethereum (CBETH)، Cosmos (ATOM)، Near (NEAR)، Osmosis (OSMO)، Polkadot خواهد بود. (DOT)، Sei (SEI) و Solana (SOL).

GDIF به عنوان اولین صندوق دارای مدیریت فعال ما، گسترش مهم مجموعه محصولات ما است و سرمایه گذاران را قادر می سازد تا از طریق راحتی و آشنایی با یک وسیله سرمایه گذاری منحصر به فرد، در سهامداری چند دارایی شرکت کنند.

مایکل سوننشاین، مدیرعامل Grayscale

در میان بررسی‌های صنعت، شیرهای مقیاس خاکستری در حال چرخش هستند

تصمیم Grayscale برای راه‌اندازی صندوقی با محوریت سهام‌داری در حالی اتخاذ می‌شود که مقامات ایالات متحده رویه‌های رمزنگاری را از طریق چندین آژانس مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) بررسی می‌کنند.

در حالی که 55 درصد از کاربران کریپتو سنگاپوری کریپتو را به اشتراک گذاشته‌اند، SEC ایالات متحده و سایر آژانس‌ها با استناد به حمایت از سرمایه‌گذار و نقض اوراق بهادار، این ویژگی را محدود کرده‌اند. پلتفرم‌هایی مانند کراکن جریمه شدند و مجبور شدند از خدمات سرمایه‌گذاری رمزنگاری خود برای سرمایه‌گذاران آمریکایی استفاده کنند.

با این حال، داده‌ها نشان می‌دهند که این الگو کمک چندانی به بازدارندگی طرفداران اتریوم نکرده است، به‌ویژه که نرخ سهام ETH همچنان در حال افزایش است. مقامات بریتانیا نیز تصمیم دارند بازار سهام را به جای غیرقانونی کردن آن تنظیم کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا