اخبار رمز ارز

خرید بیت کوین در افت قیمتی آن در 56000 دلار

قیمت بیت کوین به زیر 56000 دلار هم رسید. نمودارها نشان می دهد که باید شروع به خرید در این افت قیمت کرد.

اصلاح بازار کریپتو با تصحیح 7 درصدی بیت کوین  و سقوط به زیر سطح 56000 دلار شدت گرفته است. در نمودار ماهانه، بیت کوین با ادامه شکستن سطوح حمایتی حیاتی، به پایین ترین سطح خود رسیده است.

ضرر هفتگی بیت کوین به بیش از 15 درصد رسیده است. در زمان انتشار این خبر با قیمت 55938 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن کمی بیش از 1 تریلیون دلار است. در بسته شدن روزانه، 58000 درصد سطح بسیار مهمی به نظر می رسد ، اگر این طور نباشد احتمالاً شاهد سقوط بیت کوین تا 50 هزار دلار هستیم.

طبق داده‌های Glassnode، عرضه غیرنقد بیت‌کوین سهموی بوده است. افزایش عرضه غیر نقدی نشان می دهد که کوین های بیشتری در میان انباشتگی به سمت کیف پول های سرد می روند. آخرین باری که عرضه غیر نقدی به این سرعت رشد کرد، در اواسط سال 2017 درست قبل از دوره‌های صعودی بزرگ بود.

یکی دیگر از تحلیلگران Glassnode با نام Checkmate.btc به اندیکاتور SOPR نگه دارنده کوتاه مدت اشاره می کند و انتظار بازگشت دارد. این تحلیلگر می نویسد:

” باید منتظر جهش بیت کوین همین حالا بود. STH-SOPR به زیر 1 رسیده است، به این معنی که خریداران برتر، بیت کوین خود را با ضرر واقعی خرج می کنند. وقتی خریداران برتر تسلیم می‌شوند، سوابق نشان می دهند که در سطح پایین قرارداریم.”

یکی دیگر از تحلیلگران به نام ویل کلمنته توضیح می دهد: ” قیمت واقعی دارندگان کوتاه مدت (مبنای هزینه) سطح بسیار جالبی بوده است که قیمت بیت کوین از لحاظ تاریخی با آن تعامل داشته است. به عنوان یک سطح کف در طول بازارهای گاوی عمل کرده است و در حال حاضر 53 هزار دلار است.”

بنابراین، هر احتمالی وجود دارد که بیت کوین بتواند 5 درصد یا بیشتر از سطح فعلی اصلاح شود. با این حال، برای کسانی که برای یک زمان طولانی مدت در آن هستند، کاهش های فعلی فرصت خرید سالمی را فراهم می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا