اخبار رمز ارز

تحلیل پولکادات: روندی نزولی برای 24 ساعت آینده

  • تحلیل پولکادات نشان دهنده این است که امروز قیمت نزولی است.
  • مقاومت برای DOT/USD 18.1 دلار است.
  • پشتیبانی از DOT/USD با قیمت 15.7 دلار موجود است.

تحلیل پولکادات نشان دهنده این است که امروز قیمت نزولی است. زیرا ارز دیجیتال امروز دستخوش فروش بزرگ دیگری شده است. لغزش نزولی اخیر به ارزش سکه آسیب رسانده است، زیرا حرکت نزولی در روزهای اخیر دوباره احیا شده است. امروز، به نظر می رسد که سیر نزولی تابع قیمت مستقیماً به سمت پایین حرکت می کند زیرا بازار کاملاً نزولی شده است. ارز دیجیتال امروز مقداری ارزش خود را از دست داده است، زیرا قیمت سکه به 15.7 دلار کاهش یافته است که کاهشی کمتر از 5 درصد است.

امروز، بازار نسبت به عملکرد قیمت در اکثر بازارها بسیار کند بوده است، زیرا به نظر می رسد در این زمان عدم نوسان وجود دارد. با وجود این، تجزیه و تحلیل روندها و الگوهای موجود در ارز دیجیتال برای درک رویدادهای آینده که ممکن است بر ارزش سکه تأثیر بگذارد، مهم است.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: Downsweep ارزش سکه را به مرز 16 دلار می برد

این ارز دیجیتال در ابتدای ماه گذشته افزایش قیمتی را تجربه کرده بود اما بعداً حدود 30 درصد از ارزش اولیه خود را از دست داد. با این وجود، این ارز دیجیتال می‌تواند در هفته‌های اخیر تا حدودی جایگاه خود را بازیابی کند، بنابراین نمی‌توان گفت که آیا ممکن است دوباره همین کار را انجام دهد یا خیر.

علاوه بر این، این آلتکوین خاص یکی از بدترین ارزهای دیجیتال در پایان ماه گذشته بود، بنابراین قیمت آن به میزان قابل توجهی کاهش یافت. با این حال، از آن زمان توانسته است مقداری ارزش را بازیابد، اما به نظر می رسد که تمام این سودها به دلیل فشار نزولی شدیدی که بازار را در بر گرفته، از بین رفته است.

تحلیل پولکادات

از آنجایی که این ارز دیجیتال در موقعیت بسیار مشابهی با ماه گذشته قرار دارد، نمی توان گفت که آیا ارزش آن می تواند در اواخر هفته پس از تجربه یک رکود دیگر در بعدازظهر امروز دوباره کاهش یابد یا خیر. از طرف دیگر، اگر این ارز دیجیتال موفق به افزایش دوباره شود، ارزش آن به طور بالقوه به دلیل احساسات مثبت اخیر که بسیاری از سرمایه گذاران اتخاذ کرده اند، افزایش می یابد.

تحولات اخیر قیمت پولکادات

از طرفی فروشندگان پس از یک ساعت کنترل قیمت را در دست گرفتند. ابتدای معاملات شاهد کاهش قیمت پولکادوت بودیم. به طور کلی، گاوهای نر دیروز تلاش کردند تا این لغزش را زودتر متوقف کنند، اما خرس ها قوی باقی ماندند و اکنون به نظر می رسد برای آنها سودمند است. با ارزش بیت کوین 16.8 دلار، قیمت آن حدود سه دلار از دیروز است.

در حال حاضر، حمایت قابل توجهی در 18 دلار و مقاومت زیر 19 دلار برای این دوره وجود دارد. اگرچه ارزش کوتاه‌مدت ارز دیجیتال در وضعیت امیدوارکننده‌ای قرار ندارد، اما جالب است که ببینیم آیا این بازار خاص می‌تواند با هر گونه تحولات مثبت قیمتی، بار دیگر راه خود را به سمت 20 دلار بازگرداند یا خیر. به طور کلی، اکثر ارزهای دیجیتال در این مرحله سقوط کرده اند، و درک بازار مانند ماه گذشته آسان نیست.

در سه جلسه معاملاتی گذشته، روند صعودی برای این ارز دیجیتال خاص در حال توسعه بوده است، و در زمان نگارش این مقاله، به نظر می رسد که این روند هنوز در مراحل اولیه خود است. کل بازار طی چند ماه گذشته شاهد کاهش ارزش قابل توجهی بوده است که تقریباً روی هر سکه موجود در این صنعت تأثیر نامطلوبی داشته است.

تحلیل پولکادات

RSI در تلاش برای حرکت به بالای خط 50 بوده است، بنابراین واضح است که فقدان حرکت صعودی وجود دارد. این می تواند به دلیل بی ثباتی اخیر بازار باشد که باعث شده بسیاری از سرمایه گذاران در حاشیه بمانند. علاوه بر این، اکثر ارزهای رمزنگاری شده پس از آخرین افت ارزش نسبت به قیمت‌های احتمالی DOT/USD در روزهای آینده، نتوانسته‌اند هیچ نقطه‌ای را جبران کنند. این ارز دیجیتال خاص مدتی است که در مسیر نزولی قرار گرفته است. این احتمال وجود دارد که بسته به هرگونه تحولات بازار ورودی این بازار بتواند به زودی مسیر خود را به 20 دلار بازگرداند.

تجزیه و تحلیل پولکادات: نتیجه گیری

تحلیل پولکادات نشان می دهد که قیمت در طول روز به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. قیمت DOT/USD اکنون در 16.8 دلار است که پایین‌ترین قیمت در هفت ماه گذشته است و می‌توان انتظار داشت که در ساعات آینده حتی پایین‌تر نیز خواهد رفت.

نکته مهم: تیم کریپتوفارس قصد ارائه هیچ گونه توصیه مالی و سرمایه گذاری ندارد. قبل از هرگونه سرمایه گذاری با افراد متخصص مشورت کنید.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا