آلت کوین

تحلیل ارز MOOV موو|پیش بینی آینده قیمت MOOV

پروژه DOTMOOVS پروژه بازی میباشد که در بستر بلاک چین است. برای تحلیل و بررسی  ارز MOOV موو با ادامه مقاله همراه ما باشید.

DOTMOOVS یک بازی هیجان انگیز

در این بازی، کاربران بازی را انتخاب  میکنند و اضافه بر آن شرایط بازی و حریف خود را نیز میتوانند انتخاب کنند و یا  اجازه بدهند که خود پلتفرم انتخاب کند و مسابقه بدهند. این بازی چند حالت دارد : تک نفره؛ که از سمت شخصی دعوت میشود ، تیمی؛  هر گروهی که برنده شدند، بشود همه جایزه را بدون هزینه و کارمزد، دریافت میکنند و لیگ؛ بازیکنان در گروه های مختلفی اجازه بازی دارند.

در واقع در هر تیمی که دلخواه آنان باشد و اجازه ورود به آن را دریافت کنند، میتوانند بازی کنند.

DOTMOOVS یا ارز MOOV چیست

DOTMOOVS  همان طور که گفتیم، یک پروژه مسابقات ورزشی غیر متمرکز از راه دور است. طراحان این پلتفرم معتقدند «ما یک الگوریتم هوش مصنوعی را ایجاد نمودیم که به ما این قابلیت را میدهد که  با یک ویدیو که با گوشی هوشمند گرفته میشود، تمرینات ورزشی انجام دهیم. بازیکنان با سرمایه گذاری MOOVS در این بستر مهارت کسب میکنند.

درواقع ما در حال تأسیس  اولین مجموعه NFT ها با ورزشکاران  هستیم. پیش بینی ما این است که دنیای مسابقات ورزشی را متحول میکنیم» DOTMOOVS یک تحول در دنیای ورزش است که به واسطه یک  بستر مبتنی بر بلاکچین و NFT است.

هنگامی که ورزش با سرمایه گذاری همراه باشد، افراد هم برای ورزش کردن هم برای سرمایه گذاری انگیزه بیشتری خواهند داشت. ورزشکاران به آموزش، خرید وسایل، یافتن مکانی برای ورزش، پرداخت هزینه و… هستند. این راه بسیار طولانی است و بسیار پرهزینه است. ممکن است در این مسیر ورزشکاران یا پیشرفت و تلقی میکنند و یا ورزش را ترک میکنند.

DOTMOOVS برای همین است که چالش این مسائل را حل کند. به صورتی که با برطرف کردن مشکلات فیزیکی و جغرافیایی، کسب درآمد هم میکند. آینده این پروژه ایجاد یک بستر ورزشی قدرتمند است که در آن همه افراد این امکان را دارند که دوست خود یا هر بازیکنی را در جهان را برای رقابت در ورزش موردنظر خود به چالش بکشند.

این مسیر  یک داوری پرقدرت نیز دارد که از یک الگوریتم دو مرحله ای برای تشخیص بدن انسان و وضعیت اندام های مختلف آن بهره میجوید و بعد از یک الگوریتم برای امتیاز دادن برای آزمودن استعدادهای بازیکن استفاده می کند. چالش های غیر متمرکز به هرفردی کسی اجازه می دهد تا به وسیله ارزهای دیجیتال و NFT توسط بازار باز کسب درآمد کنند.

تحلیل ارز MOOV موو|پیش بینی آینده قیمت MOOV
تحلیل ارز MOOV موو|پیش بینی آینده قیمت MOOV

بنیانگذاران DOTMOOVS یا ارز MOOV

پدرو لورنس متخصص هوش مصنوعی میباشد که در  این زمینه تحقیق میکند. در این پروزه همه تلاش خود را کرده تا چالش مطمئن و امنی را ایجاد کند. این فرد بنیان گذار SPIKE. AI و مدیر دانشمند دیتا برای شرکت LAING O’ROURKE و فعالیت برای شرکت VODA FONE برای سه سال به عنوان دانشمند داده بود.

نفر بعدی سالومه ازولو است که یک مهندس زیست پزشکی است و در این پروژه برای پیشرفت پروژه ورزشی فعالیت دارد و به عنوان سرپرست دیجیتال برای VALUE FOR HEAITH فعالیت داشت و برای هفت سال برای PATIENT INNORATION کار فعالیت میکرده است.

ارز STG در کدام صرافی ها لیست شده

بیشترین معاملات در Gate.io  و سپس صرافی های زیر است:

یونی سواپ uniswap

پنکیک سواپ PancakeSwap / cake

MEXC

Hoo

آینده ارز MOOV موو

Dotmoovs در تلاش است که همه ورزشکاران از سراسر دنیا در شبکه خود را جمع کند. حراج NFT با راه اندازی فوتبال آزاد در این سیستم عامل اولین قدم به سمت را راه اندازی کرده است. به طور کلی آینده این ارز دیجیتال با توجه به اینکه یک پروژه ورزشی است، مثبت است.

با تحلیل و بررسی  ارز MOOV موو اطلاعاتی در این زمینه کسب کردید و متوجه شدید که این ارز دیجیتال چیست و چه کاربردی دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا