اخبار رمز ارز

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوها و خرس ها برای کنترل بازار LTC/USD می جنگند

  • لایت کوین در زمان انتشار 122 دلار معامله می شود
  • تحلیل قیمت لایت کوین روند نزولی را تایید می کند.
  • حمایت با قیمت 221 دلار موجود است.

بر اساس آخرین تحلیل قیمت لایت کوین، گاوها بار دیگر جایگاه برنده را تضمین کردند. بازار در هفته گذشته در یک روند صعودی قوی قرار داشته است و حرکت را تقویت کرده است. با این حال، به نظر می رسد که در حال حاضر شتاب فروش دوباره در حال شارژ شدن است زیرا ارزش بازار ارز دیجیتال تا 133.46 دلار به شدت کاهش یافته است. از آن زمان بهبود یافته و در زمان انتشار با قیمت 142.95 دلار معامله می شود.

همانطور که در نمودار قیمت روزانه LTC/USD مشاهده می شود، این ارز دیجیتال در 12 سپتامبر در حالی که تلاش می کرد سطح مقاومت 150 دلار را آزمایش کند، به زیر خط حمایت هدف ما رسید.

از آن زمان، بازار حمایت قوی در نزدیکی سطح 121 دلار ایجاد کرده است. این به احتمال زیاد به این دلیل است که نشان دهنده اوج های قبلی چرخه بازار لایت کوین است. تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین امروز نشان می دهد که قیمت ها در پایین ترین سطح هستند و این سطح حمایت مهم را آزمایش می کند.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: افزایش قیمت در افق؟

گاو ها در حال حاضر مسئول بازار است. به همین دلیل است که قیمت ها بالاتر از خط حمایت بحرانی معامله می شوند. با این حال، آنها باید قیمت ها را کنترل کنند تا سطوح مقاومت کلیدی را در 142 تا 150 دلار بشکنند. اگر گاوها به این مناطق نفوذ کنند، LTC/USD احتمالا سطح 170 دلار را آزمایش خواهد کرد.

لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین امروز نشان می دهد که قیمت ها در پایین ترین سطح هستند و این سطح حمایت مهم را آزمایش می کند. اگر بازار زیر خط حمایت بحرانی معامله شود، احتمالاً به روند نزولی خود ادامه خواهد داد تا سطح حمایت پایین تر را در سطح 121 دلار آزمایش کند. برعکس، اگر گاوها موفق شوند یک بار دیگر صندلی را در کیف خود نگه دارند، احتمالاً ارز دیجیتال به روند صعودی خود ادامه خواهد داد.

LTC در هفته گذشته در یک روند صعودی قوی قرار داشته و شتاب را تقویت کرده است. همانطور که در نمودار روزانه LTC/USD مشاهده می شود، این ارز دیجیتال در حالی که تلاش می کرد سطح مقاومت 150 دلاری را آزمایش کند، از خط حمایت هدف ما عبور کرد.

از آن زمان، بازار حمایت قوی در نزدیکی سطح 120 دلار ایجاد کرده است. این به احتمال زیاد به این دلیل است که نشان دهنده اوج های قبلی چرخه بازار لایت کوین است. امروز، تجزیه و تحلیل قیمت LTC نشان می دهد که قیمت ها در پایین ترین حد معمول هستند و این سطح حمایت مهم را آزمایش می کند.

نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: گاوها ارزش سکه را تا 133.44 دلار بازیابی می کنند

همانطور که در نمودار قیمت 4 ساعته مشاهده می شود، LTC امروز به زیر سطح حمایت شکست. با این حال، قیمت ها در همان زمان به سطح 133.44 دلار کاهش یافت. این یک منطقه بسیار محوری است که تعیین می کند آیا LTC کاهش می یابد یا به روند صعودی خود ادامه می دهد.
اگر گاوها موفق شوند از این منطقه عبور کنند و کنترل بازار را حفظ کنند، LTC احتمالاً تا 150 دلار افزایش می یابد و احتمالاً سعی می کند از آن بالاتر برود. اگر این اتفاق بیفتد، گاوها اصلاح قیمت را با شتاب بالا ادامه خواهند داد.

لایت کوین

MACD و RSI، MACD در زمان چاپ، نشان می دهد که خرس ها بازار را کنترل می کنند. با این حال، RSI ارز دیجیتال به سمت بالا حرکت می کند و نشان می دهد که گاوها شتاب لازم برای شکستن بالاتر از سطوح مقاومت کلیدی را دارند.

DMI در نمودار 4 ساعته LTC/USD نشان می دهد که حرکت صعودی در بازار وجود دارد. همانطور که مشاهده می شود، گاوها همچنان کنترل لایت کوین را در دست دارند و خط روند صعودی آنها غالب است. با این حال، هنگام تجزیه و تحلیل این بازه زمانی، به نظر می رسد که سکه در حال آزمایش این خط روند است. اگر گاوها موفق به شکستن بالاتر از آن شوند، LTC/USD احتمالاً به اصلاح قیمت صعودی خود با شتاب بالا ادامه خواهد داد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نتیجه گیری

پیش‌بینی ما برای قیمت لایت‌کوین این است که در پایان این ماه صعودی است و قیمت‌ها به احتمال زیاد از سطوح مقاومت کلیدی در 142 تا 150 دلار خواهند شکست. ما انتظار داریم LTC به هدف بلندمدت ما در 170 دلار برسد.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا