اخبار رمز ارز

بیت کوین در یک روز بیش از 4 هزار دلار سقوط کرد،سطح پشتیبانی کلیدی بعدی آن کجاست؟

پس از اینکه قیمت در روز دوشنبه به 52 هزار دلار رسید، بیت کوین در یک روز بعد، بیش از 4000 دلار از دست داد. آیا بیت کوین وارد تصحیح عمیق تری می شود ؟ سطح کف آن کجاست؟

تحلیل تکنیکال

تحلیل کوتاه مدت

هفته گذشته قیمت بیت کوین از خط روند نزولی میان مدت در بازه زمانی 4 ساعته عبور کرد. پس از تکمیل یک عقب نشینی، قیمت دوباره افزایش یافت و مقاومت 52 هزار دلاری (دوشنبه) را لمس کرد.

با این حال، بازار حرکت کافی برای ادامه رالی (حجم کم) را نداشت و خرس ها پیروز میدان شدند. در حال حاضر، بیت کوین توسط منطقه پشتیبانی استاتیک پشتیبانی می شود .

اگر بیت کوین اولین منطقه پشتیبانی را از دست بدهد، محدوده 45-46 هزار دلاری سطح حمایتی حیاتی بعدی خواهد بود. علاوه بر این، با نگاهی به اندیکاتور RSI، می‌توانیم ببینیم که باند پایینی بولینگر در حال نزدیک‌تر شدن به منطقه فروش بیش از حد است. از این رو، احتمالاً در مقطعی شاهد اصلاح مثبت خواهیم بود.

تحلیل روزانه

بیت کوین نتوانست در بازه زمانی روزانه از ابر ایچیموکو خارج شود. اکنون، این ارز دیجیتال اصلی Tenkan-Sen را به عنوان پشتیبانی از دست داده است.

بر اساس واکنش‌های تاریخی که قیمت قبلا نشان داده است، بیت‌کوین باید در بالای ابر ایچیموکو شکسته شود تا شتاب صعودی خود را بازیابد. همانطور که در نمودار نشان داده شده است، مناطق سبز ممکن است به عنوان سطوح پشتیبانی قوی در بازه زمانی روزانه عمل کنند.

تجزیه و تحلیل زنجیره ای

در حال حاضر 26 درصد عرضه در حوزه زیان ده است. از نظر تاریخی، بازار در ماه ژوئیه شاهد 32 درصد کاهش عرضه در 29 هزار دلار بود.

بنابراین، احتمال زیادی وجود دارد که بازه 40 تا 42 هزار دلاری مجدداً آزمایش شود و احتمالاً در میان مدت به پایین ترین سطح محلی تبدیل شود. در واقع، پایین ترین هنگام شیوع ویروس کرونا در مارس2020 به وجود آمد، جایی که تقریبا 60 درصد از عرضه از دست رفته بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا