اخبار رمز ارز

بنیاد خوش بینی 90 میلیون دلار از توکن های OP را در فروش خصوصی رها می کند

بنیاد خوش بینی تصمیم گرفت 19.5 میلیون توکن OP را بفروشد، که بخشی از «بودجه اولیه کاری آن 30 درصد از عرضه اولیه توکن OP» است.

بنیاد خوش‌بینی، یک سازمان غیرانتفاعی که بر توسعه پروژه‌ها و زیرساخت‌های اکوسیستم نظارت می‌کند، در یک پست فروم در 7 مارس فاش کرد که وارد یک “فروش توکن خصوصی” به ارزش تقریبی 19.5 میلیون توکن OP به ارزش حدود 89.5 میلیون دلار شده است. زمان مطبوعات

در حالی که سازمان به دلیل ماهیت معامله از افشای شرایط و خریدار خودداری کرد، خاطرنشان کرد که توکن‌ها «مورد قفل دو ساله هستند».

«در طول قفل کردن، خریدار می‌تواند توکن‌ها را به اشخاص ثالث غیروابسته برای مشارکت در حکومت واگذار کند.»

بنیاد خوش بینی

این بنیاد اعلام کرد که این واگذاری ها طی روزهای آینده انجام خواهد شد و تاکید کرد که این معاملات همگی بخشی از طرح های برنامه ریزی شده آنها بوده است. علی‌رغم این پیشرفت، قیمت توکن‌های OP عمدتاً در ۴.۵۹ دلار بی‌تأثیر باقی ماند، که طبق داده‌های CoinMarketCap در زمان گزارش، افزایش حاشیه‌ای تقریباً ۱٪ را نشان داد.

این اولین باری نیست که این بنیاد درگیر فروش خصوصی است زیرا در سپتامبر 2023 این پروژه همچنین 116 میلیون توکن OP را به هفت خریدار خصوصی فروخت. در آن زمان، بنیاد خوش بینی نیز از ارائه جزئیات گسترده در مورد فروش خودداری کرد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا