اخبار رمز ارز

بانک مرکزی هنگ کنگ سندباکس نظارتی استیبل کوین را راه اندازی کرد

هنگ کنگ یک ترتیبات سندباکس را برای صادرکنندگان استیبل کوین آغاز کرده است تا مقرراتی را برای عملیات آینده ایجاد کنند.

این حرکت با هدف خود برای تبدیل شدن به یک بازیگر کلیدی منطقه‌ای در بخش ارزهای دیجیتال همسو می‌شود. مرجع پولی هنگ کنگ (HKMA) سندباکس را برای تعیین استانداردهای نظارتی برای نهادهای علاقه مند به انتشار استیبل کوین های مرجع فیات در هنگ کنگ معرفی کرد.

پس از یک دوره مشورتی که در 29 فوریه در رابطه با مقررات استیبل کوین به پایان رسید، HKMA، خدمات مالی، و دفتر خزانه داری در ماه دسامبر قبلاً مجوز اجباری را برای همه صادرکنندگان استیبل کوین ارجاع شده به فیات توسط HKMA پیشنهاد کرده بودند.

Eddie Yue، مدیر اجرایی HKMA، تاکید کرد که جعبه شنی گفتگو بین HKMA و سهامداران صنعت را تسهیل می‌کند و به توسعه الزامات نظارتی مناسب و مبتنی بر ریسک کمک می‌کند. این رویکرد برای گسترش پایدار و مسئولانه بخش انتشار استیبل کوین ضروری است.

از متقاضیان سندباکس انتظار می‌رود که طرح‌های تجاری قابل اجرا را ارائه دهند و اطمینان حاصل کنند که عملیات آنها قابل مدیریت و محدود است.

ما می بینیم که تقاضای بسیار خوبی وجود دارد. وینسنت چوک، مدیر اجرایی First، گفت: این بازار هنوز یک بازار بسیار بسیار کوچک است – فضای زیادی برای رشد نه تنها برای ما – اما من فکر می کنم که استیبل کوین های جدید زیادی وجود دارد که به زودی وارد بازار می شوند. دیجیتال، صادرکننده استیبل کوین FDUSD. ما می دانیم که افراد زیادی برای درخواست مجوز استیبل کوین هنگ کنگ نیز صف می کشند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا