اخبار رمز ارز

بانک آمریکا تزوس را ارز دیجیتال نادیده گرفته شده معرفی کرد

صنعت ارزهای رمزنگاری شده بسیار بیشتر از بیت کوین و اتریوم است. اگرچه ارزهای جایگزین – یا آلت کوین ها – اغلب توسط طرفداران بیت کوین و اتریوم رد می شوند ، اما هنوز هم سایر ارزها توانایی رشد فوق العاده ای را دارند. . تزوس یکی از آن ارزهایی است که حتی بانک آمریکا به پتانسیل بالقوه آن توجه کرده است.

نظر جالب بانک آمریکا

تا چند سال پیش ، بانک ها و سایر موسسات مالی ارزهای دیجیتالی را به عنوان یک “مد” که هیچ کس نباید به آن توجه کند ، رد می کردند. امروزه ، همین ارائه دهندگان خدمات مالی سعی می کنند  وارد این بازار شوند. مشتریان  بانک ها و موسسات مالی از اقشار مختلف علاقه خود را به کاوش در بیت کوین ، اتریوم و سایر ارزها نشان داده اند. با این حال ، بانک آمریکا با نگاهی به علاقه توسعه دهندگان برای ارزهای رمزنگاری جایگزین ، یک قدم فراتر رفته است.

مقامات بانک آمریکا اکنون معتقدند دارایی های رمزنگاری شده باید به طور کلی به یک دارایی جدید تبدیل شوند. آنها عقیه دارند با اینکه ارزش بازار کنونی بیت کوین چشمگیر است ، اما اکوسیستم رمزنگاری گسترده تر ارزش خیلی بیشتری خواهد داشت. استفاده از بازارهای ناشناخته می تواند برای سرمایه گذاران مفید باشد و حتما لازم است که قبل از ورود ، خود تحقیقات لازم را درخصوص این  بازارهای ناشناخته انجام دهند.

یافتن اینکه برای چه ارزهایی سرمایه گذاری کنیم بخشی است که نیاز به ذکاوت و مهارت دارد. برای بانک آمریکا ، علاقه و فعالیت توسعه دهندگان معیاری اجرایی برای سنجش این موضوع است. هنگامی که توسعه دهندگان به ساخت بلاک چین خاصی تمایل بیشتری نشان می دهند، احتمال افزایش تقاضا برای آن دارایی بالا می رود. البته ، این معادله بین علاقه توسعه دهندگان و تقاضا بسیار فراتر از فعالیت توسعه دهندگان است  و به عوامل دیگیری نیز بستگی دارد اما همچنان این مورد معیاری کاربردی جهت سنجش است.

همچنین بخوانید:   Tezos پس از 40 درصد افت هفتگی به پایین ترین حد شش ماهه رسید

با توجه به فعالیت های اخیر توسعه دهندگان ، به نظر می رسد تزوس یکی از اکوسیستم های بلاک چین است که باید به آن توجه داشت. تزوس با افزایش سرمایه گذاری سازمان ها و صندوق ها بالاتر از The Graph ، IOTA ، NEAR ، EOS ، Stellar و دیگران قرار گرفته است. بانک آمریکا ازتزوس برای اکوسیستم در حال توسعه اش که با سایر بلاک چین ها رقابت می کند حمایت کرده است.

قیمت تزوس عملکرد خوبی دارد

ارزش دارایی   XTZ در سال گذشته بسیار افزایش یافته است. افزایش 248.9 درصدی قیمت در یک سال بسیار چشمگیر است و پتانسیل قیمتی ارزهای رمزنگاری شده را برجسته می کند.. تزوس با سایر ارزهای اصلی برابری خواهد کرد ، به بانک آمریکا اعتبار خواهد داد و آن را در بالای لیست قرار خواهد گرفت. فعالیت توسعه دهندگان فعلی تزوس در این زمینه امیدی ایجاد می کند ، اما اینکه آیا این حرکت می تواند ادامه پیدا کند یا نه هنوز مشخص نیست.

سرمایه  بیش از 100 پروژه در بازار ارز دیجیتال فعلی ، بیش از 1 میلیارد دلار است.. تزوس با ارزش بیش از 6.37 میلیارد دلار در رتبه بالای این لیست قرار دارد. این پروژه در بین همه ارزهای رمزنگاری شده رتبه 33 را دارد و مورد توجه افراد بسیاری قرار می گیرد. اگر توسعه دهندگان همچنان راه هایی را برای استفاده از قراردادهای هوشمند تزوس پیدا کنند – و کاربران بیشتری به سهام گذاری XTZ ادامه دهند – اتفاقات جالبی در آینده ممکن است رخ دهد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا