اخبار رمز ارز

انتظار می رود ETH، XRP افزایش یابد. فهرست NuggetRush برای جرقه افزایش قیمت

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

تحلیلگر کریپتو EGRAG Crypto اهداف بلندپروازانه قیمت ریپل را در بحبوحه افزایش استفاده اتریوم در سه ماهه اول سال 2024 تعیین می کند، در حالی که NuggetRush خود را برای اولین بالقوه بزرگ آماده می کند.

تحلیلگر کریپتو EGRAG Crypto یک شکست احتمالی برای Ripple را پیش‌بینی کرده است. او 0.702 دلار و 0.786 دلار را به عنوان اهداف بعدی قیمت ذکر کرد. در همین حال، گزارش سه ماهه اول 2024 اتریوم، استفاده عظیم از شبکه را نشان می دهد. در خبرهای دیگر، انتظارات در اطراف NuggetRush در حال افزایش است و کمتر از 19 روز دیگر به فهرست آن می‌رسد. تحلیلگران آن را به عنوان یکی از توکن های بالقوه 100x در بازار در حال حاضر برچسب گذاری کرده اند.

پتانسیل NuggetRush سرمایه گذاران را جذب می کند

NuggetRush (NUGX) یک ماجراجویی استخراج مجازی را ارائه می دهد که دارای جوایز ارزشمند مختلفی از جمله طلا است. برنامه‌ریزی‌شده برای راه‌اندازی در بلاک‌چین اتریوم، بازیکنان را وارد یک محیط غوطه‌وری می‌کند که در آن به ماینرهای حرفه‌ای تبدیل می‌شوند.

در این محیط غوطه ور، آنها شخصیت های NFT را به عنوان آواتار خود انتخاب می کنند. این یک سرمایه گذاری امیدوارکننده است زیرا انگیزه های مالی را همراه با بازی در خود دارد. برخی از این پاداش ها NFT های جالب، دارایی های بازی و توکن ها هستند.

بازیکنان می توانند با شرکت در فعالیت هایی مانند چالش ها، مسابقات، نبردها و بازی های رتبه بندی شده این مشوق ها را دریافت کنند. همه این فعالیت‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به شرکت‌ها و بازیگران معدن اجازه می‌دهند تا سود کسب کنند. با این حال، NuggetRush روحیه کار گروهی را تقویت می کند که در آن بازیکنان به یکدیگر در انجام فعالیت های ماینینگ کمک می کنند.

جدا از وحدتی که در بین بازیکنان به ارمغان می آورد، انجام سریع چندین کار را نیز برای آنها آسان تر می کند. NuggetRush در حال حاضر برای فهرست شدن خود در صرافی های غیرمتمرکز 0.020 دلار تعیین شده است. تحلیلگران پس از این فهرست، افزایش ۱۰۰ برابری را پیش‌بینی کرده‌اند و NuggetRush را به یک ارز دیجیتال پیشرو برای سرمایه‌گذاری در حال حاضر تبدیل می‌کند.

ریپل برای شکست آماده می شود

تحلیلگر کریپتو EGRAG Crypto بیان کرده است که Ripple ممکن است برای شکست قیمت آماده باشد. او محدوده قیمت بعدی را بین 0.702 تا 0.786 دلار اعلام کرد. اگرچه او هیچ نشانه ای از زمان وقوع این شکست ارائه نکرد، اما اعتراف کرد که ممکن است یک اصلاح کوتاه مدت وجود داشته باشد.

با این حال، او تاکید کرد که این تغییری در مسیر بلندمدت XRP برای رسیدن به 7.5 دلار ایجاد نمی کند. در حال حاضر، ریپل کوین یک ارز دیجیتال برتر برای خرید نیست. در هفته گذشته 7.5 درصد کاهش قیمت داشته است.

XRP از بالاترین سطح هفتگی 0.6357 دلار به 0.5633 دلار کاهش یافت. ابر نزولی می تواند به دلیل نبرد مداوم آن با SEC ایالات متحده باشد. این باعث می شود شانس پیش بینی طولانی مدت EGRAG Crypto به واقعیت تبدیل شود.

گزارش‌های اتریوم سه‌ماهه اول سال 2024، پذیرش گسترده‌ای را نشان می‌دهد

در توییت اخیر، Coin98 analytics، یک پلتفرم تحلیلی، گزارش مالی اتریوم (ETH) را برای سه ماهه اول 2024 منتشر کرد. طبق این گزارش، درآمد کمیسیون اتریوم به 1.17 میلیارد دلار رسیده است که رشد 155 درصدی را نسبت به سه ماهه اول سال 2023 نشان می دهد.

درآمد خالص آن به یک میلیارد دلار رسید، در حالی که هزینه های کمیسیون به حدود 666 میلیون دلار رسید. همچنین تعداد کاربران فعال روزانه شبکه افزایش یافت و به بیش از 404000 نفر رسید و تراکنش های روزانه از مرز 1.18 میلیون عبور کرد.

Coin98 Analytics تاکید کرد که بیش از 4.8 میلیون NFT در سه ماهه اول سال 2024 بر روی اتریوم ساخته شده است. این مقادیر نشان می دهد که اتریوم در سه ماهه اول سال 2024 مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. بگذارید ببینیم که آیا این مورد در سه ماهه دوم 2024 هم اکنون که تبلیغات اتریوم در حال افزایش است ETF از بین رفته است.

نتیجه

به غیر از ریپل و اتریوم، سرمایه گذاران در حال حاضر به دنبال پروژه های جدید با قیمت پایین و پتانسیل بالا هستند. ویژگی های NuggetRush به عنوان یک ماینر آینده با جوایز، آن را به یک انتخاب پیشرو برای تازه واردان به فضای کریپتو تبدیل می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد NuggetRush، به وب سایت پیش فروش NuggetRush مراجعه کنید.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا