اخبار رمز ارز

ازبکستان Binance را به دلیل فعالیت بدون مجوز جریمه کرد


ازبکستان از طریق دادگاه خواستار پرداخت جریمه ای به مبلغ 102 میلیون سوم، حدود 8200 دلار، بایننس برای کار بدون مجوز خواهد بود.

رسانه های محلی به نقل از معاون مدیر آژانس، ویاچسلاو پاک، می نویسند که آژانس ملی پروژه های آینده ازبکستان از طریق دادگاه از صرافی بین المللی ارز دیجیتال بایننس برای فعالیت بدون مجوز در این کشور جریمه می خواهد.

صرافی رمزنگاری Binance که آژانس ملی برای پروژه‌های آینده به دلیل فعالیت در ازبکستان بدون مجوز آن را جریمه کرد، از پرداخت خودداری کرد، بنابراین مبلغ از طریق دادگاه بازپس گرفته می‌شود و تصمیم آن به حوزه قضایی که صرافی ارز دیجیتال در آن ثبت شده است ارسال می‌شود.

“طبیعاً همانطور که انتظار داشتیم آنها از پرداخت خودداری کردند. بنابراین، طبق قوانین جمهوری ازبکستان، دادخواست مربوطه را به دادگاه تقدیم می کنیم و تصمیم گیری خواهد شد.»

ویاچسلاو پاک، معاون NAPP

به گفته وی، NAPP تصمیمات دادگاه را از طریق کانال های رسمی برای اجرا به حوزه قضایی که صرافی ارز دیجیتال در آن ثبت شده ارسال می کند.

در ژانویه، NAPP، به عنوان یک تنظیم کننده بخش دارایی های رمزنگاری شده، بایننس را 102 میلیون سوم جریمه کرد. صرافی ارز دیجیتال هنوز باید اقداماتی را برای مجوز فعالیت های خود در جمهوری انجام دهد.

فروش ارز رمزنگاری شده در کشور تنها از طریق صرافی های تخصصی ارز دیجیتال دارای مجوز NAPP امکان پذیر است. در عین حال، سیستم‌های الکترونیکی برای معاملات صرافی ارزهای دیجیتال باید بر روی سرورهای داخل کشور میزبانی شوند. از 1 ژانویه 2023، شهروندان و اشخاص حقوقی در ازبکستان می توانند تراکنش های خرید، فروش و مبادله دارایی های رمزنگاری را منحصراً از طریق ارائه دهندگان خدمات ملی انجام دهند.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا