اخبار رمز ارز

WOOFi پس از بهره برداری 8.5 میلیون دلاری از مخاطب Arbitrum خود، 10٪ جایزه Whitehat را راه اندازی کرد.

تیم توسعه WOOFi به بهره برداری از قرارداد مبادله خود در Arbitrum اذعان کرده است و در عین حال به کاربران اطمینان می دهد که سایر قراردادهای WOO ایمن باقی می مانند.

طبق اعلام Cyvers Alerts، قرارداد هوشمند WOOFi برای مبادله توکن‌ها در Arbitrum WooPPV2 مورد سوء استفاده قرار گرفت و منجر به از دست رفتن 8.5 میلیون دلار ارز دیجیتال شد. تحلیلگران در یک پست X در 6 مارس فاش کردند که هکر عملیات خود را از طریق یک آدرس مرتبط با تورنادو Cash در اتریوم (ETH) تامین مالی کرده است تا هزینه های تراکنش را پوشش دهد.

تجزیه و تحلیل انجام شده توسط این شرکت همچنین نشان داد که هکر قبلاً وجوه دزدیده شده را در حساب های خارجی مختلف در سایر بلاک چین ها با استفاده از پل های زنجیره ای توزیع کرده است. در حالی که ماهیت دقیق هک فاش نشده است، تیم WOOFi در به‌روزرسانی بعدی اعلام کرد که سایر قراردادهای WOO امن هستند.

تیم WOOFi یک جایزه 10% کلاه سفید برای فردی که مسئول این سوء استفاده است، اعلام کرده است. علاوه بر این، برای هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی مهاجم شود، جایزه ای اعلام شده است، اگرچه اندازه جایزه مشخص نشده است.

WOOFi که در نوامبر 2021 راه اندازی شد، یک صرافی غیرمتمرکز است که هم خدمات مبادله و هم فعالیت های تجاری را از طریق دو محصول مختلف ارائه می دهد. بر اساس گزارش CoinMarketCap، پس از انتشار این خبر، توکن بومی WOOFi، WOO تقریباً 8 درصد کاهش یافت و به 0.5 دلار رسید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا