آموزشکیف پول

اهمیت استفاده از VPN برای ارزهای دیجیتال

با تحریم کاربران ایرانی در متامسک ،دیسکورد و بایننس ،نگرانی هایی برای کاربران ایرانی بوجود آمده است لزوم VPN برای ارزهای دیجیتال هر روز بیشتر حس می شود.مشکلاتی برای ایرانی ها به دلیل تحریم در استفاده از کیف پول های ارزهای دیجیتال ، صرافی ها و پلتفرم های مرتبط با ارز دیجیتال وجود دارد.

در این مورد قبلا ویدیویی منتشر کرده ایم که درآن لزوم استفاده از وی پی ان و پروکسی در ارزهای دیجیتال را معرفی نموده ایم .

بدون VPN ،صرافی ها و کیف پول ها را باز نکنید ؟

هر چند که بسیاری از صرافی نظیر کوکوین ،مشکلی با آی پی ایرانیان ندارداما حتما قبل از ورود به این صرافی ها ،وی پی ان را روشن کنید و حتما امکان Kill Switch را روشن نمایید تا در صورت قطع شدن وی پی ان ،آی پی شما به ایران تغییر نکند. درست است که در حال حاضر صرافی هایی هستند که با آی پی ایران مشکلی نداشته باشند اما ممکن است کمی بعد کاربرانی که از ایران متصل می شوند را محدود نمایند و چون سوابق ورود شما در این سایت ها ذخیره می گردد ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید.

از کجا وی پی ان بگیرم ؟

برای ورود به کیف پول و صرافی حتما از وی پی ان استفاده کنید! سعی کنید تا به دلایل امنیتی هیچ گاه از وی پی اس استفاده نکنید.

همچنین از وی پی ان های ایرانی ترجیحا استفاده نکنید و پیشنهاد ما استفاده از پروکسی ها و VPN های خارجی نظیر NordVPN و ExpressVPN است که آفرهای بسیار جذابی برای خرید اشتراک دو ساله و سه ساله دارند و برای همه پلتفرم ها مانند ویندوز،آی او اس و اندروید مناسب است.
همچنین خرید از این سایت ها بسیار ساده است و می توانید از طریق ارزهای دیجیتال اقدام به خرید از این شرکت ها بکنید.

VPN برای ارزهای دیجیتال

از آی پی کدام کشور استفاده کنم ؟

سوال دیگری که بعد از خرید VPN پیش میاید این است که برای استفاده از کیف پول و صرافی می توانید از آی پی خیلی از کشور ها استفاده کنید اما این را هم در نظر داشته باشید که آی پی شما حتی اگر امریکا هم باشد حق دسترسی به بعضی صرافی ها را نخواهید داشت .

همچنین بعضی از رگولاتوری های کشورهای مختلف قوانین خاصی در هنگام استفاده از ارزهای دیجیتال وضع کرده اند و ممکن است برای ورود به بعضی صرافی ها از شما گواهی مالیاتی بخواهید از این رو پیشنهاد میکنم که آی پی کشور ترکیه را انتخاب کنید.

کشور ترکیه هیچ محدودیتی برای کاربران ترک در استفاده از ارزهای دیجیتال وضع نکرده همچنین هیچ صرافی یا کیف پولی مشکلی برای کاربران ترک جهت استفاده از خدماتشان لحاظ نکرده برای همین پیشنهاد ما استفاده از آی پی کشور ترکیه است

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا