اخبار رمز ارز

Polygon Labs 19٪ از کارکنان را کاهش می دهد و غرامت برای تیم باقی مانده را افزایش می دهد


مدیرعامل پلیگون لبز از خروج 60 کارمند که 19 درصد از نیروی کار آن را تشکیل می دهند، خبر داد.

این کاهش ها بخشی از تعدیل استراتژیک است که هدف آن تقویت کارایی عملکرد است و نه ناشی از نیاز مالی. علاوه بر این، این اعلامیه تکامل Polygon Ventures به P2 Ventures را پس از جدا شدن از Polygon Labs در پایان سال 2023 برجسته کرد. علاوه بر این، بخش Polygon ID قرار است در آینده نزدیک به یک نهاد مستقل تبدیل شود.

در این بیانیه، مدیر عامل Polygon، Marc Boiron تاکید کرد که کوچک سازی نه به دلیل نیاز مالی، بلکه برای ساده کردن عملیات برای عملکرد بهتر انجام شده است.

Boiron همچنین به تأثیر فوری بر کارمندان آسیب دیده اشاره کرد و خاطرنشان کرد که در حالی که اخبار به طور ناگهانی ارائه می شود، ارتباطات شخصی برای ارائه توضیحات، پاسخ به سؤالات و تشکر از خدمات آنها دنبال می شود. این شرکت متعهد شده است که برای افرادی که در مکان های مربوطه هستند، دو ماه حقوق پایان کار و مزایای بهداشتی را تا پایان فوریه ادامه دهد.

Polygon Labs یک شبکه پشتیبانی را راه‌اندازی کرده است، زیرا کارکنان تحت تأثیر می‌توانند به فهرستی بپیوندند و اطلاعات حرفه‌ای را با شبکه‌ای به اشتراک بگذارند که شامل استخدام‌کنندگان پروژه web3، شرکای استعداد سرمایه‌گذاری خطرپذیر و مدیران استخدام می‌شود.

در اطلاعیه های بعدی، Boiron تحولات مثبتی را برای سایر اعضای تیم به اشتراک گذاشت. با شروع به ماسبق از اول ژانویه، همه کارکنان حداقل 15 درصد افزایش در کل غرامت خود را مشاهده خواهند کرد که شامل حقوق پایه و پرداخت های سالانه MATIC می شود و استخدام های اخیر 5 درصد افزایش دریافت می کنند.

علاوه بر این، یک سیستم سطح بندی جدید معرفی خواهد شد و مدل های پرداخت سنتی مبتنی بر جغرافیا لغو خواهد شد تا ارزش هر یک از اعضای تیم به طور یکسان شناخته شود و جذابیت شرکت برای استعدادهای بین المللی افزایش یابد.نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا