اخبار رمز ارز

Memecoins به رهبری Shiba Inu، KangaMoon و Bonk افزایش یافت

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

سکه‌های میم دوباره در حال افزایش هستند و Shiba Inu، KangaMoon و Bonk پیشتاز این افزایش هستند. در میان افزایش علاقه سرمایه گذاران، کارشناسان به اوج های جدید احتمالی در سال 2024 اشاره می کنند.

پس از یک تثبیت کوتاه، سکه‌های میم بار دیگر در حال افزایش هستند. Shiba Inu، KangaMoon و Bonk با افزایش قابل توجه قیمت در هفته گذشته پیشتاز بوده اند. این باعث هجوم سرمایه گذاران جدید میم کوین شده است و برخی کارشناسان معتقدند که هر سه پروژه می توانند در سال 2024 به بالاترین سطح خود برسند.

Bonk افزایش قیمت دوم را تجربه می کند

Bonk در 3 مارس، قبل از اینکه وارد روند صعودی دیگری شود، دچار افت قیمت شد. پس از این کاهش، ارزش Bonk 40.76٪ افزایش یافته است و Bonk اکنون با قیمت 0.00003231 دلار معامله می شود. این افزایش اخیر بازده ماهانه Bonk را به 217.73 درصد رسانده است و اکنون سرمایه گذاران بیشتر از همیشه توکن های Bonk را خریداری می کنند.

در 24 ساعت گذشته، حجم معاملات روزانه Bonk با 29 درصد افزایش به 823.45 میلیون دلار رسیده است که Bonk را به یکی از پرمعامله ترین سکه های میم در جهان تبدیل کرده است. با این حال، برخی از کارشناسان این سوال را مطرح می کنند که آیا این رشد پایدار است؟

با توجه به اینکه Bonk فاقد کاربردهای کاربردی و دنیای واقعی است، کارشناسان معتقدند زمانی که روند صعودی فعلی بازار کند شود، ممکن است سقوط کند.

آیا شیبا اینو می تواند در سال 2024 از دوج کوین پیشی بگیرد؟

اکوسیستم شیبا اینو در سال گذشته رشد نمایی را تجربه کرد. میم کوین چندین پروژه جدید از جمله مجله اختصاصی Shiba Inu و Shibarium، پلتفرم Shiba Inu's Layer-2 را راه اندازی کرد.

اکنون، قیمت Shiba Inu در حال افزایش است. طی دو هفته گذشته، SHIB بیش از 250 درصد افزایش یافته است که طی هفت روز گذشته 166 درصد افزایش داشته است. این قیمت شیبا اینو را به 0.00003519 دلار رسانده است و ارزش بازار آن 20.74 میلیارد دلار است.

افزایش قیمت اخیر Shiba Inu باعث افزایش قابل توجهی در فعالیت SHIB شده است. بر اساس گزارش IntoTheBlock، تعداد آدرس‌های فعال مرتبط با شیبا اینو از ابتدای ماه مارس دو برابر شده و به 21000 کیف پول رسیده است.

علاوه بر افزایش قیمت، سوزاندن توکن شیبا اینو نیز بیش از 30000 درصد افزایش یافته است. کارشناسان معتقدند که این افزایش قابل توجه به حمایت از افزایش قیمت اخیر SHIB کمک کرده است.

از آنجایی که میم کوین به رشد اکوسیستم خود ادامه می دهد، کارشناسان معتقدند که Shiba Inu می تواند Dogecoin را به دلیل کاربرد و اکوسیستم رو به رشد آن از سلطنت خلع کند.

KangaMoon توجه پیش فروش زیادی را تجربه می کند

KangaMoon (KANG) طی ماه گذشته خبرساز شده است. پیش فروش آن در حال حاضر به بیش از 920 هزار دلار در بودجه جمع آوری شده نزدیک شده است، که قرار است طی چند روز به 1,000,000 دلار برسد که نقطه عطف مهم دیگری برای این پروژه است.

این نشان می دهد که KangaMoon در حال جلب توجه گسترده جهانی است که هر روز صدها سرمایه گذار جدید را به این پروژه جذب می کند.

KangaMoon کاربرد بیشتری نسبت به سایر سکه های میم ارائه می دهد. فرصت های بازی P2E را با عناصر اجتماعی-fi ترکیب می کند تا در یک بازار بسیار رقابتی برجسته شود.

به عنوان بخشی از بازی، سرمایه‌گذاران می‌توانند شخصیت‌ها را کنترل کرده و با آن‌ها مبارزه کنند، و همچنین روی افرادی که معتقدند برنده رویدادها هستند، شرط‌بندی می‌کنند.

ویژگی‌های اجتماعی فای این پروژه به کاربران اجازه می‌دهد تا با انجام چالش‌های هفتگی، ماهانه و سه‌ماهه جوایزی کسب کنند. این جوایز شامل آیتم‌های درون بازی و توکن‌های $KANG می‌شود که به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا سبدهای خود را بسازند.

توکن‌های KANG در حال حاضر با قیمت 0.01125 دلار به فروش می‌رسند و اخیراً به بالاترین حد خود رسیده‌اند. کارشناسان حدس می زنند که $KANG می تواند یک پمپ 100x را زمانی که در صرافی های سطح یک فهرست شده است ببیند و در نتیجه بسیاری از سرمایه گذاران KangaMoon را به گزینه های سنتی میم سکه انتخاب می کنند.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا