اخبار رمز ارز

Memecoin ها در بازار گاوی رشد می کنند زیرا BONK و SHIB منجر به سود روزانه می شوند

Memecoins Shiba Inu و Bonk به لطف اجرای اخیر که شاهد افزایش بیش از 30 درصدی این دو سکه در هفته گذشته بوده اند، افزایش یافته اند.

بازار کریپتو وارد بازاری صعودی شده است که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید، با قیمت‌های بیت‌کوین و اتریوم که از دسامبر 2021 مشاهده نشده است. ارزش کل بازار کریپتو برای اولین بار از زمان سقوط FTX به 2.4 تریلیون دلار رسیده است. با این حال، ممکوین های برتر بیشترین سود را در این بازار رالی به دست آورده اند.

علیرغم افت 30 درصدی از بالاترین رکورد خود، Bonk در ماه فوریه بیش از 100 درصد افزایش یافته است و ضررهای خود را از ژانویه جبران کرده است. شیبا اینو (SHIB) نیز امروز نزدیک به 20 درصد افزایش یافته است و به بالاترین ارزش خود در بیش از یک سال گذشته رسیده است.

ممکوین ها همبستگی مثبتی با قیمت بیت کوین داشته اند، به طوری که دارندگان memecoin از نزدیک حرکات قیمت بیت کوین را دنبال می کنند. رالی Bonk همچنین بر قیمت سولانا برای افزایش شتاب تأثیر گذاشت، زیرا آلتکوین امروز برای اولین بار از آوریل 2022 به 131 دلار رسید.

بازار memecoin نیز امروز شاهد رشد 25 درصدی بود و به 34.3 میلیارد دلار رسید، زیرا بازار میم کوین اکنون تقریباً 1.5 درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد. رشد سریع بازار همچنین باعث افزایش چشمگیر توکن‌های میم جدید می‌شود، زیرا Baby Shiba Inu و Turbo در این هفته بیش از 100% افزایش یافته‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا