اخبار رمز ارز

Ithaca Finance 2.5 میلیون دلار برای ساخت پروتکل گزینه های زنجیره ای جمع آوری می کند


افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

Ithaca Finance، یک استارت‌آپ غیرمتمرکز مالی (defi) که زیرساخت گزینه‌های ترکیبی را ایجاد می‌کند، ۲.۵ میلیون دلار در دور اولیه سرمایه‌گذاری جمع‌آوری کرده است.

این دور توسط شرکت تجارت کریپتو کامبرلند و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Wintermute Ventures رهبری شد.

Ithaca قصد دارد حجم معاملات گزینه های بیشتری را در زنجیره بیاورد و تقاضای فزاینده برای محصولات ساختاریافته در بازارهای رمزنگاری را برآورده کند.

اکنون، در آزمایش روی Arbitrum، پروتکل آن از یک مدل الگوریتمی بازارساز برای بوت استرپ نقدینگی استفاده می کند.

دیمیتریوس کاوااتاس، مدیرعامل Ithaca در اظهار نظر گفت:

ما واقعاً از حمایت سرمایه گذاران خود سپاسگزاریم و مشتاقانه منتظریم تا با راهنمایی و مشارکت آنها چشم انداز معاملات گزینه های دارایی دیجیتال را متحول کنیم.

Kavvathas پیش از این نقش های رهبری در Goldman Sachs، Deutsche Bank، و وام دهنده ارزهای دیجیتال Amber Group را بر عهده داشت. تیم فنی Ithaca همچنین در زمینه استارت‌آپ‌های مالی سنتی و رمزنگاری تجربه دارد.

Ithaca می‌گوید که می‌تواند مسیر حجم معاملات گزینه‌های موجود در مقیاس سازمانی در سراسر زنجیره‌های بلوکی را با تقسیم قراردادهای اختیار به بلوک‌های ساختمانی اساسی کوتاه کند. زیرساخت بدون مجوز آن نقدینگی را تجمیع می‌کند و انتقال ریسک را در بین دارایی‌ها و افق‌های زمانی امکان‌پذیر می‌سازد.

پس از راه اندازی فقط دعوت، Ithaca قصد دارد پروتکل خود را بعداً در سه ماهه اول 2024 باز کند. دور تأمین مالی همچنین شامل حمایت GHAF Capital، Room40 Ventures و چندین سرمایه گذار فرشته بود.

راه اندازی برنامه ریزی شده زمانی است که defi پس از افت در سال 2022 بهبود می یابد. تاکنون، ارزش کل قفل شده defi (TVL) بیش از 56 میلیارد دلار است.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارسهیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا