اخبار رمز ارز

GateToken با افزایش 28 درصدی به بالاترین حد خود در 16 ماه گذشته رسید

GateToken (GT)، توکن بومی GateChain که توسط Gate.io تأسیس شده است، با فراتر رفتن ارزش بازار آن از مرز 1 میلیارد دلار، به 100 رمزارز پیشرو رسیده است.

GT در 24 ساعت گذشته 28.3 درصد افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 11 دلار معامله می شود – سطحی که از می 2021 مشاهده نشده است. ارزش بازار این دارایی در حال حاضر 1.05 میلیارد دلار است و آن را به 96امین ارز دیجیتال بزرگ تبدیل می کند.

گیت توکن 28 درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح 16 ماهه رسید - 1
قیمت GT، RSI و مقدار دارندگان – 28 مارس | منبع: Santiment

علاوه بر این، حجم معاملات روزانه گیت توکن نیز با افزایش 180 درصدی به 50 میلیون دلار رسید.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط Santiment، تعداد کل دارندگان GT به 3427 آدرس منحصر به فرد رسیده است. طبق ارائه‌دهنده داده، از نوامبر ۲۰۲۲ این اولین بار است که دارندگان GT از مرز ۳۰۰۰ کیف پول فراتر می‌روند.

از سوی دیگر، داده های پلتفرم هوشمند بازار نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی گیت توکن (RSI) طی 24 ساعت گذشته از 70 به 75 افزایش یافته است. این نشان می دهد که دارایی بیش از حد گرم شده است و به دلیل تعداد کم دارندگان، احتمال سود بردن نهنگ های بزرگ وجود دارد.

برای اینکه GT در منطقه صعودی باقی بماند، RSI آن باید زیر مرز 50 خنک شود.

بر اساس داده های CoinMarketCap (CMC)، Gate.io شاهد افزایش اندکی در حجم معاملات روزانه خود بوده و به حدود 3 میلیارد دلار رسیده است.

داده ها نشان می دهد که کل دارایی Gate.io در زمان نگارش این مقاله 5.27 میلیارد دلار ارزش دارد. قابل ذکر است که GT سهم عمده ای در دارایی صرافی دارد، حدود 20 درصد که ارزش آن 1.05 میلیارد دلار است.

بیت کوین (BTC) دومین دارایی بزرگ در پورتفولیوی Gate.io به ارزش 1.04 میلیارد دلار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا