اخبار رمز ارز

FSC تایوان مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال را تا سپتامبر تنظیم می کند

تایوان قصد دارد تا سپتامبر سال جاری چارچوب قانونی را برای تنظیم ارزهای دیجیتال معرفی کند.

این ابتکار با هدف اعمال تدابیر سختگیرانه علیه نهادهای ارزهای دیجیتال داخلی و بین المللی است.

بر اساس گزارش‌های محلی، هوانگ تیانژو، رئیس کمیسیون نظارت مالی (FSC)، بر نگرانی فزاینده در مورد فعالیت‌های جعلی مرتبط با رمزنگاری تاکید کرد و نشان داد که مجازات‌های اداری سخت‌گیرانه‌ای بر صرافی‌های ارز دیجیتال و تجار ارز خارجی اعمال خواهد شد.

تیانژو همچنین تاکید کرد که دارایی‌های مجازی هیچ ارتباطی با اقتصاد واقعی ندارند و بر افزایش احتمالی اختلافات سرمایه‌گذاری و ریسک‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری‌های غیرقانونی خارج از کشور تاکید کرد.

رئیس FSC همچنین بر علاقه شدید کمیسیون به اتصال ارزهای مجازی و سیستم مالی سنتی تاکید کرد. تیانژو بر ضرورت تلاش‌های قانونی بیشتر برای هدف قرار دادن دارایی‌های مجازی برای تضمین ثبات و امنیت بازارهای مالی تاکید کرد.

گائو جینگ پینگ، معاون اداره اوراق بهادار و آتی، بینش هایی را در مورد پتانسیل سرمایه گذاران تایوانی برای تعامل با ETF های بیت کوین خارجی ارائه کرد و خاطرنشان کرد که یافته های یک تحقیق در حال انجام در ماه آوریل به اشتراک گذاشته می شود و به طور بالقوه راه های سرمایه گذاری را گسترش می دهد و چشم انداز بازار را بهبود می بخشد. .

با وجود 10 نهاد در تایوان که در حال حاضر درگیر تجارت ارز مجازی هستند، Tianzhu توصیه کرد برای جلوگیری از خطرات کلاهبرداری و تضمین امنیت مالی، از پلتفرم های بین المللی غیرمجاز استفاده نکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا