اخبار رمز ارز

DeeStream (DST) با افزایش TRX، Ethereum، Shiba Inu کشش پیدا می کند

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

جهش بازاری که صنعت کریپتو در حال تجربه است، تأثیرات موجی بر پروژه های وب 3 مانند DeeStream (DST) داشته است. نهنگ های سرمایه گذار در پروژه هایی مانند Tron (TRX) و Ethereum (ETH) می خواهند سبد خود را گسترش دهند.

روند صعودی و نزولی ترون (TRX)

Tron (TRX) یک پلتفرم بلاک چین است که سازندگان می توانند محتوای خود را داشته باشند و کسب درآمد کنند. Tron می‌تواند قالب‌ها و پلتفرم‌های محتوا، از جمله پخش جریانی، میزبانی ویدیو و شبکه‌های اجتماعی را تطبیق دهد.

برای Tron (TRX)، نقاط قوت به معنای توان عملیاتی بالاتر نسبت به سایر شبکه های بلاک چین مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) است. سپس ساختار شبکه قوی و بسیار در دسترس است.

قراردادهای هوشمند را می توان به روش های مختلف در شبکه Tron (TRX) ایجاد کرد و آن را مقیاس پذیر می کند. و کارمزدهای پایین تراکنش آن را به طور کلی برای کاربران جذاب می کند. همانطور که صحبت می کنیم، ترون (TRX) 0.1372 دلار است که نسبت به 0.1427 دلار یک هفته قبل افزایش یافته است. و کاهش از 0.1215 دلار در ماه قبل.

اتریوم (ETH) در حال افزایش است

اتریوم (ETH) در حال حاضر با قیمت 3780 دلار معامله می شود که از 3469 دلار در هفته قبل و 2324 دلار در ماه قبل افزایش یافته است. این امر منجر به گمانه زنی های صنعت شده است مبنی بر اینکه اتریوم (ETH) با قیمت بالای 4724 دلاری خود مطابقت خواهد داشت و حتی از آن پیشی می گیرد.

اتریوم (ETH) برای رفع فقدان ویژگی قرارداد هوشمند در شبکه بیت کوین (BTC) تاسیس شد. اکنون، این شبکه از dapp ها، NFT ها و بازی ها پشتیبانی می کند. DeeStream (DST) بر روی شبکه بلاک چین اتریوم (ETH) ساخته شده است.

هزینه های گاز بالا و نوسانات برخی از مشکلات شبکه اتریوم (ETH) است، اما اثبات سهام (POS) به دومی کمک می کند.

230 درصد سود Shiba Inu (SHIB)

سکه میم شیبا اینو (SHIB) به طرز شگفت انگیزی افزایش یافته است. یک ماه پیش 0.000008866 دلار بود اما به 0.0000137 دلار یک هفته پیش و 0.00003146 ​​دلار امروز افزایش یافت.

به‌عنوان یک دارایی صرفاً سفته‌بازی رمزنگاری، بسیاری پیشنهاد می‌کنند که این موردی است که جزر و مد کریپتو تمام دارایی‌ها را در اینجا بالا می‌برد. صرف نظر از این، چنین جهش های رشدی باعث افزایش فعالیت نهنگ های سرمایه گذار می شود که به دنبال گسترش سبد خود هستند.

رشد از DeeStream (DST)

با یک رویداد راه اندازی پیش فروش در گوشه و کنار، DeeStream (DST) 0.040 دلار قیمت دارد. اما پتانسیل رشد آن شگفت‌انگیز است، زیرا گمانه‌زنی‌های صنعت حاکی از آن است که ممکن است ظرف چند ماه به طور تصاعدی افزایش یابد.

DeeStream (DST) یک پلتفرم استریم غیرمتمرکز است که بر روی پلتفرم بلاک چین اتریوم (ETH) ساخته شده است تا تجربه کاربری طرفداران و استریمرها را به طور یکسان بهبود بخشد.

با مراجعه به وب سایت، درباره پیش فروش DeeStream (DST) اطلاعات بیشتری کسب کنید اینجا.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا