اخبار رمز ارز

Coinbase رد دادخواست قوانین دارایی دیجیتال توسط SEC را به چالش می کشد


مدیر ارشد حقوقی Coinbase، Paul Grewal، از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به دلیل پاسخ قانونی حداقلی آن در مورد درخواست صرافی برای مقررات شفاف تر ارزهای دیجیتال انتقاد کرده است.

در پستی در 30 ژانویه، گروال ناکافی بودن اسناد SEC را برجسته کرد، که اساس تصمیم آن را برای رد درخواست Coinbase برای تدوین قوانین دارایی دیجیتال تشکیل داد.

این حماسه در ژوئن 2022 زمانی آغاز شد که کوین بیس طوماری را ارائه کرد و از SEC خواست قوانین شفاف تری برای صنعت رو به رشد ارزهای دیجیتال ایجاد کند. با این حال، SEC این درخواست را در دسامبر 2023 رد کرد و تاکید کرد که مقررات فعلی اوراق بهادار برای ارزهای دیجیتال کافی است.

قلب این مشاجره در آخرین بایگانی SEC به تاریخ 24 ژانویه 2024 نهفته است. این سند، مجموعه ای از سوابق منتهی به تصمیم دسامبر، در درجه اول شامل نظرات خارجی و سوابق جلسات بین SEC و Coinbase است. قابل ذکر است، این اسناد دلیل کمیسیون بورس و اوراق بهادار در پشت تصمیم خود را بیان نمی کند، و دلیل عدم توضیح جامع کمیسیون در پرونده اخیر خود است.

تنها بینش اساسی در مورد موقعیت SEC از تأیید اولیه درخواست Coinbase و نامه نهایی رد، که هر دو در پرونده ژانویه گنجانده شده اند، به دست آمده است.

پس از رد درخواست قانونگذاری کوین بیس توسط SEC در دسامبر، کوین بیس متعاقباً درخواست بررسی دادگاه این تصمیم را کرده است.

گروال در پست خود جدول زمانی را برای اقدامات قانونی پیش رو بیان کرد و به تاریخ های کلیدی اشاره کرد: خلاصه Coinbase در 11 مارس، پاسخ SEC تا 10 آوریل، و پس از آن پاسخ Coinbase در 1 می. او افزود که Coinbase “قدردانی می کند.[s] ملاحظات مدار سوم.»

این کشمکش حقوقی در پس زمینه اتهامات SEC در ژوئن 2023 علیه کوین بیس، مبادله مبادله 13 اوراق بهادار ثبت نشده صورت می گیرد. در حالی که این موارد متمایز هستند، کوین‌بیس به آنها اشاره کرده است و به تلاش‌های پیشگیرانه‌اش برای شفاف‌سازی از طریق دادخواست قوانین‌سازی اشاره کرده است، که تنها با تهدیدات قانونی مواجه می‌شود.

حل و فصل دادخواست وضع قوانین نامشخص است، اما نتیجه آن می تواند به طور قابل توجهی بر اقدامات آتی SEC علیه کوین بیس و سایر شرکت های رمزنگاری تأثیر بگذارد و به طور بالقوه فضای نظارتی برای دارایی های دیجیتال را شکل دهد.



نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا